Prelucrare produse.

  • Autor subiect DeletedUser15715
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15715

Guest
Pai iti place sa comentezi, dar stiai ca daca comentezi la fiecare raspuns aduni cate un post si tie asta iti place, sa nu zica lumea ca esti incepator si sa ai multe stele , ei afla ca exista incepatori mai buni decat un gunman ! ;) Din cauza asta... pentru ca unii gunmani au adunat stele prin comentarii deastea de iti plac tie dar asta nu inseamna ca sunt mai experimentati decat un user de o stea de pe forum ... sunt unii useri de o stea pe forum si au un an de cand sunt pe forum ... deci conteaza ce raspunsuri dai , nu cate stele ai, ca stelele se pot obtine in mai multe feluri , sa faci post hunt , comentarii la fiecare parere normala etc..

Frate tu nu stii de cati ani sunt eu pe forumul asta si stau ascuns in tacere observand fiecare propunere fiecare discutie si analizand propunerile pentru a le imbunataii sau a creea altele mai bune.
Eu comentez pt ca fiecare parere a unui jucator conteaza si eu incerc sa-i conving ca merit un PRO,nu pt ca vreau sa adun stele!
Iar comentariile agresive le fac la raspunsuri agresive!
 

DeletedUser

Guest
O sa se implementeze o noua cladire in oras la care vei putea aduce iteme "care pot fi mancate" si ele vor fi transformate in iteme care incarca viata si energia
Eu zic PRONTRA
 

DeletedUser

Guest
Frate tu nu stii de cati ani sunt eu pe forumul asta si stau ascuns in tacere observand fiecare propunere fiecare discutie si analizand propunerile pentru a le imbunataii sau a creea altele mai bune.
Eu comentez pt ca fiecare parere a unui jucator conteaza si eu incerc sa-i conving ca merit un PRO,nu pt ca vreau sa adun stele!
Iar comentariile agresive le fac la raspunsuri agresive!


si tu esti de 4 ani pe forum?
 

DeletedUser10049

Guest
Frate tu nu stii de cati ani sunt eu pe forumul asta si stau ascuns in tacere observand fiecare propunere fiecare discutie si analizand propunerile pentru a le imbunataii sau a creea altele mai bune.
Eu comentez pt ca fiecare parere a unui jucator conteaza si eu incerc sa-i conving ca merit un PRO,nu pt ca vreau sa adun stele!
Iar comentariile agresive le fac la raspunsuri agresive!

Oricine poate afla de cati ani esti pe forum trebuie sa faci doar un calcul simplu ! Si sunt de parere ca nu trebuie sa ii convingi tu sa fie pro , trebuie sa fie cum vor ei , au motivele si parerile lor ! Esti fix de 2 luni si 4 zile pe forum cu acest cont ! ;)
 

DeletedUser15715

Guest
Nu conteza de cate luni si zile am cont ci de cat timp citesc eu forumul!
 

DeletedUser

Guest
Pro, dar trebuie sa mai detaliezi putin!

Spune si tu cat dureaza pana sa faci bautura racoritoare de exemplu, cata energie iti ia...

Mai gandeste-o putin, in rest e buna ideea.
 

DeletedUser10054

Guest
CONTRA pentru ca te-ai inspirat din alte jocuri,DAR pro pentru ca imi place ideea
PRONTRA
 

DeletedUser9380

Guest
CONTRA, deoarece ideea a mai fost propusă şi refuzată.
 

DeletedUser

Guest
Mie mi se pare o idee destulde folositoare (deoarece cred ca am inteles-o ,nu ca alte persoane)si sunt de acord cu tine ca jocul ar deveni mai realistic:DUn marePro:D
P.S. daca vom continua asa ...the west se va transforma intr-un joc pentru PC :D:D
 

DeletedUser

Guest
PRO, ideea e inspirata din jocul Diablo :))) puneai ceva in Horadic Cube si iti transforma . Faina ideea

Nu neaparat.. poate fi si din Minecraft >.< :).
Oricum, suna interesant, dar totusi ar trebui sa fie mai detaliata.. creca.. pro
 

DeletedUser15715

Guest
Bun din cante raspunsuri am primit...dupa ce le-am analizat...am decis sa mai detaliez ideea...intr-un topic nou o sa fac ideea mai buna ,mai detaliata,mai realista,mai simpla...
P.S.: Cei care au dat PRO dupa parerea mea sunt oameni isteti care au logica si stiu ce este o idee buna..restul...pentru mine nu conteaza parerile lor.
 

DeletedUser

Guest
PRO

-Deoarece e ca si in viata reala (ca sa faci un scaun iti trebuie cuie,lemn si etc.)
-Asa devine jocul mai realist si e si o ocupatie de timp!

Foarte buna ideea

<3W
 

DeletedUser

Guest
Haioasa propunere dar .. nu cred ca va fi vreodata implementata in acest joc:). Propunerea ta imi aminteste de un joc pe care il jucam cand eram mic .. Tapu inventator sau ceva de genu:d. Respins!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus