Prelucrare produse.

  • Autor subiect DeletedUser15715
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
foarte buna ideea
asta ne ajuta pe toti

din partea mea ai un mare PRO
 

DeletedUser13119

Guest
mai mult e pierdere de vreme...decat sa muncesti pentru produsele alea, mai bine dormi in cazarma...
Contra !
 

DeletedUser16732

Guest
pare o idee buna pt a face rost de mancare:))

de la mine ai PRO
 

DeletedUser6410

Guest
CONTRA lasa farte produsele asa :) pentru ce sa le ami prelucrezi ca sa pierzi inutil timpul :D
 

DeletedUser

Guest
pro

:De o ideie geniala dar ar trebui sa putem crea si arme ceva nu ziceti dar ideia e geniala dar ar fi indicat s consumam mai putina energie decat luam de la bounsuri
 

DeletedUser

Guest
Este o idee foarte buna, ai lucrat mult,ai detaliat mult , chiar daca nu ajuta prea mult,este realista => PRO
 

DeletedUser13643

Guest
Ciorba de porc? ciorba de vita? dar ce suntem noi, bucatari? contra, trebuie sa mai detaliezi, nici macar nu ai spus cata energie te costa.
 

DeletedUser

Guest
PRO, insa unele retete sunt mai greu de facut si dau bonusuri mai putine ca altele
 

DeletedUser10049

Guest
Contra ! Eu cred ca pierzi timpul sa prepari retetele alea pentru ca iti trebuie destul de multe produse si primesti putina energie si viata (ex: 5% enrgie ???) si in plus cred ca pierzi timpul , mai bine dormi in hotel !
 

DeletedUser15715

Guest
Ce sa zic ai vorbit si tu pentru prima data pe forum.
 

DeletedUser10049

Guest
Ce sa zic ai vorbit si tu pentru prima data pe forum.

Ma, prietene, conteaza ca ai dat exemplele alea , modifica-le si fa-le mai mari ! Si te sfatuiesc sa nu mai dai atatea replici la toti, lasa oamenii sa-si spuna parerile ! E dreptul lor pe forum ;)
 

DeletedUser15715

Guest
Eu nu am nimic cu nimeni dar i-mi place sa comentez:D:D
Iar lui miky1313 i-am dat replica pentru ca a raspuns agresiv si o sa ii mai dau daca continua

<3W

Plus ca nu-i permit unui incepator sa-mi raspunda in felul ala!
 

DeletedUser10049

Guest
Eu nu am nimic cu nimeni dar i-mi place sa comentez:D:D
Iar lui miky1313 i-am dat replica pentru ca a raspuns agresiv si o sa ii mai dau daca continua

<3W

Plus ca nu-i permit unui incepator sa-mi raspunda in felul ala!

Pai iti place sa comentezi, dar stiai ca daca comentezi la fiecare raspuns aduni cate un post si tie asta iti place, sa nu zica lumea ca esti incepator si sa ai multe stele , ei afla ca exista incepatori mai buni decat un gunman ! ;) Din cauza asta... pentru ca unii gunmani au adunat stele prin comentarii deastea de iti plac tie dar asta nu inseamna ca sunt mai experimentati decat un user de o stea de pe forum ... sunt unii useri de o stea pe forum si au un an de cand sunt pe forum ... deci conteaza ce raspunsuri dai , nu cate stele ai, ca stelele se pot obtine in mai multe feluri , sa faci post hunt , comentarii la fiecare parere normala etc..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
PRO!!
Imi place ideea si ne-ar fi de ajutor.Nu mai sunt prajiturile de Craciun...dar astea le-ar putea inlocui.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus