PRO/CONTra

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Descriere: Eu m-am gandit asa: un jucator face un topic pe forum, o idee nou la the-west, deci vine un player si vrea sa zica daca e pro sau contra!
Acuma fiecare spune ca e PRO si da niste argumente, la fel si la contra, eu zic sa fie asa:cand vrei sa spui pro sa fie un PRO SAU UN CONTRA sub diferite feluri un o sa fie pro si un x sa fie contra, bun dupa ce jucatorul a ales pro sau contra sa isi spuna si motive, aceste pro sau contra vor fi adunate si daca ideea are mai mult de sa zice un numar de 50 de pro se face automat un POLL si daca are mai mult de 25 de contra ideea se inchide automat! Numerele de PRO pt a se face POLL se poate discuta si CONTRA pt a inchide topicul la fel.
AVANTAJE/DEZAVANTAJE: Poi ar fii umpic mai greu de implementat, dar dupa ce se implementeaza automat reduce efortul adminilor,
Astept parerile voastre:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
exista deja un nr de pro care dupa ce este atins se face poll, de asemenea exista si un nr de contra care daca este atins se inchide threadul dar aceste numere sunt cunoscute doar de admini
 

DeletedUser

Guest
Descriere: Eu m-am gandit asa: un jucator face un topic pe forum, o idee nou la the-west, deci vine un player si vrea sa zica daca e pro sau contra!
Acuma fiecare spune ca e PRO si da niste argumente, la fel si la contra, eu zic sa fie asa:cand vrei sa spui pro sa fie un PRO SAU UN CONTRA sub diferite feluri un o sa fie pro si un x sa fie contra, bun dupa ce jucatorul a ales pro sau contra sa isi spuna si motive, aceste pro sau contra vor fi adunate si daca ideea are mai mult de sa zice un numar de 50 de pro se face automat un POLL si daca are mai mult de 25 de contra ideea se inchide automat!
AVANTAJE/DEZAVANTAJE: Poi ar fii umpic mai greu de implementat, dar dupa ce se implementeaza automat reduce efortul adminilor,
Astept parerile voastre:)

o idee buna sa apara 2 butoane si dai pro sau contra si sa afiseze rezultatele,PRO
 

DeletedUser

Guest
la 50 de pro-uri se face pool si atunci se decide daca se va implementa sau nu
 

DeletedUser16869

Guest
CONTRA , nu vad cu ce ar ajuta forumului ... e bine asa cum e ... :rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus