problema item set

DeletedUser

Guest
am 2 itemuri din setul pt indian, iar printre avantajele rezultate ar trebui sa fie si 30 de puncte de munca pt vanatoare de coioti, dar nu sunt;la acea munca imi apar doar punctele de experienta. Care este explicatia?
 

DeletedUser

Guest
Cum adica iti apar doar punctele de experienta? Care puncte? Si unde?... pai punctele acelea pentru vanatoare se pun automat... mi se pare... cineva, PWG sau altcineva care apurtat un set sa raspunda... nu inteleg exact ce vrea sa spuna dar...
 

DeletedUser

Guest
am 2 itemuri din setul pt indian, iar printre avantajele rezultate ar trebui sa fie si 30 de puncte de munca pt vanatoare de coioti, dar nu sunt;la acea munca imi apar doar punctele de experienta. Care este explicatia?

Fii coerent in ceea ce exprimi pt. a te asigura ca vei primi raspunsuri.
 

DeletedUser

Guest
Nu e nicio problema cu setul de indian!

am 2 itemuri din setul pt indian, iar printre avantajele rezultate ar trebui sa fie si 30 de puncte de munca pt vanatoare de coioti, dar nu sunt;la acea munca imi apar doar punctele de experienta. Care este explicatia?

Nu e nicio problema cu setul asta!
Eu chiar l-am folosit cu doar 2 iteme: Mustangul+Colier indian auriu. Inainte sa il echipez, nu puteam face "Vanatoare de coioti", iar dupa ce am pus itemele astea 2 pe mine, am primit acel bonus de +30 puncte de munca la vanatoarea de coioti si am reusit sa fac munca.
Fii tu un pic mai atent, si o sa vezi ca fara set pe tine o sa ai mult mai putine puncte de munca la vanatoare de coioti:rolleyes:

PS: singura problema la setul de indian, din punctul meu de vedere, e ca trebuie sa ai nivel cam prea mare ca sa il poti purta pe tot echipat:mad:
 

DeletedUser

Guest
Stie cineva de pe L1 pe unde pot sa gasesc/sa cumpar si restul de obiecte din setul indian? (ma refer la mocasini, acoperamant din pene si imbracamintea indiana?)
 

DeletedUser

Guest
Fa topic nou sau mai bine "CAUTA"! Mai sunt astfel de topicrui... uita-te la lumea 1, aici pe forum... la politica si propaganda...
 
Sus