problema

DeletedUser

Guest
Salut, eu sunt mai nou pe aici si cam noob in "The West". Sunt Aventurier lvl 23 si nu am primit "pachetul" ala , pe care mai multi colegi de-ai mei l-au gasit. Cum as putea face sa il gasesc ? va multumesc anticipat
 

DeletedUser

Guest
Trebuie sa accepti misiunea.Dupa aceea primesti pachetul.
Misiunea este de la clasa de caracter.
 

DeletedUser

Guest
Pai nu l-ai primit ca nu ti-a venit misiunea respectiva poate ...
 

DeletedUser

Guest
poi trebuie sa mergi la impartitorul de misiuni sa accepti misiunea si asa mai departe
 

DeletedUser

Guest
Da mah corect..
Cauta inpartitorul pe harta mica si il primesti...
 

DeletedUser

Guest
Da mah corect..
Cauta inpartitorul pe harta mica si il primesti...

Ma voi sunteti culmea...voi nu pricepeti ca el nu a primit pachetul care trebuia sa il duca la impartitor???Nu impartitorul iti da pachetul,ci Henry barmanul...
 

DeletedUser

Guest
tot in legatura cu acel pachet. eu l-am primit. evident am facut greseala sa il vand, nestiind ce sa fac cu el. am gasit prin forum un link care ma trimite sa fac un ticket ptr a-l primi inapoi contra cost (la un pret de... 5 ori mai mult...daca nu ma insel). problema mea este ca acel link nu merge. si nici partea cu support nu merge. ma poate ajuta cineva cu vreun alt link??? multumesc anticipat.
 

DeletedUser

Guest
Faza cu suportul si obiectul pentru misiune e doar pentru uniforma de soldat.
Daca ati vandut pachetul, trebuie sa munciti la "Atacă o căruţă de poştă", si are sansa de 15% de a fi gasit.
 

DeletedUser

Guest
tot in legatura cu acel pachet. eu l-am primit. evident am facut greseala sa il vand, nestiind ce sa fac cu el. am gasit prin forum un link care ma trimite sa fac un ticket ptr a-l primi inapoi contra cost (la un pret de... 5 ori mai mult...daca nu ma insel). problema mea este ca acel link nu merge. si nici partea cu support nu merge. ma poate ajuta cineva cu vreun alt link??? multumesc anticipat.

oameni buni NU MAI VINDETI obiecte care nu stiti ce semnifica!!!!!!!TE AI UITAT macar la textul acela de la misiune?????sa vezi ce indicatii iti da:mad:
 

DeletedUser

Guest
buna am si eu o problema:

cand intru pe orice lumea si doresc sa ma duc undeva sa lucrez sau sa intru in oras nu ma lasa, de ce?
 
Sus