Probleme de functionare Lumea 11 (Colorado)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
imi zice ca:
Datele de login au expirat
Sesiunea de autentificare a expirat. Pentru a putea juca în continuare, trebuie să te reconectezi de pe pagina principală!

si nu pot face nimic ca atunci cand dau login imi arata asta pls help
nu pot sa fac nmk

Vrei help? Joaca pe alta lume unde nu sunt probleme sau altceva, poate solitaire.
 

DeletedUser

Guest
Alte probleme de logare

Deci astazi am scris datele de utilizator si imi zice datele de utilizator au expirat si sa ma duc la pagina principala ca sa ma reloghez am facut asta de vreo 3 ori si tot asta imi ziceeee !:mad:
 

DeletedUser

Guest
Aceeasi problema cu sesiunea de autentificare

Vrei help? Joaca pe alta lume unde nu sunt probleme sau altceva, poate solitaire.

exact aceeasi problema si la mine. QQman daca nu ai o solutie sau nu te intereseaza mai bine nu scrie nimic. joaca tu pe alta lume:) pe colorado sunt cei mai multi jucatori:) asa ca te invit sa te joci singur pe lumea 1:) cu stima!
 

DeletedUser

Guest
Ok oamnei buni, avem o problema, a fost raportata de "n" ori de la ora 23:00-23:30 cand a aparut in urma unui update, AJUNGE.

Insultand administratorii români sau developerii germani nu va rezolva problema. Aveti rabdare, pentru ca sunt sigur ca deja romanii au sesizat problema, si cu siguranta deja germanii incearca sa o depisteze.
Am putina experienta pe ambele fronturi si inainte de a face roolback la ultimul update (pentru ca atunci a aparut problema) germanii mai mult ca sigur urmaresc si logurile pentru a vedea de unde a aparut problema pentru a o putea remedia.

Cand au aparut update-uri noi si iteme noi toti ati fost fericiti, cand au anuntat ca va veni si pokerul (deja disponibil pe beta) ati fost fericiti, acum e momentul sa dati dovada si de intelegere, pentru ca in lumea programarii exista o vorba:
"Update nou, probleme noi".

Si eu sunt frustrat de problema (joc cu premium si intreruperile nu ma ajuta deloc) dar insultand nu o sa se rezolve.
 

DeletedUser

Guest
sigur ca da

Probabil nu s'au cumparat destule pepite si oamenii nu mai au bani pentru mentenanta.
Camarazi, haideti va rugam, un pic de efort: sa cumparam fiecare cate 6.ooo pepite, sa'i scoatem pe oameni din rahat :|


da sigur hai sa le mia dam bani:)) sa isi bati si mai tare joc de noi:)) si eventual sa inchida de tot lumea asta:))
 

DeletedUser

Guest
dezastru pe colorado! deja ma dispera cred ca inchid contu! cei care or dat banii pe pepitele vietii ar trebui ii rapoteze undeva sa isi ia banii inapoi! bataie de joc!
 

DeletedUser

Guest
am reusit sa schimb pantalonii si sa dau 3 ore de munca... =)) un real succes. :D
 

DeletedUser

Guest
erori

Dakaan imi pare rau dar nu sunt deloc de acord. Updates au avut loc nu numai pe Colorado si totusi restul lumilor se misca mult mai decent. Au loc si pe acolo diverse erori dar sunt cam de zece ori mai putine. Daca e problema de corectarea erorilor de la patches, inseamna ca cineva nu are timp sa le implementeze pe Colorado. Cu atat mai mult cu cat Colorado e un server a erorilor nu de azi si nici de ieri.

QQman, vreau help in sensul clarificarii situatiei lumii Colorado. O facem jucabila sau o stergem complet. Pana nu se ajunge la una din aceste doua variante toata lumea va trai cu speranta ca poate peste 5 minute va merge sa dai un ordin. Si nu vrem sa auzim faze gen erori de implementare a chestiilor noi atata timp cat pe Buffalo aceleasi implementari merg mult mai bine.
 

DeletedUser16592

Guest
Salut!

Am si eu urmatoarea problema:

Datele de login au expirat

Sesiunea de autentificare a expirat. Pentru a putea juca în continuare, trebuie să te reconectezi de pe pagina principală!

La pagina principală.



Sper sa ma ajute cineva!
 

DeletedUser

Guest
am si eu exact aceeasi problema imi da acel mesaj incontinuu pe colorado:mad:
 

DeletedUser

Guest
nu da la probleme cu netu ma refeream la altceva scriam ceva pe forum iar apoi nu imi mai mergea si apoi mergea din nou
 

DeletedUser

Guest
QQman, vreau help in sensul clarificarii situatiei lumii Colorado. O facem jucabila sau o stergem complet. Pana nu se ajunge la una din aceste doua variante toata lumea va trai cu speranta ca poate peste 5 minute va merge sa dai un ordin. Si nu vrem sa auzim faze gen erori de implementare a chestiilor noi atata timp cat pe Buffalo aceleasi implementari merg mult mai bine.

Daca ai fi citit cu atentie forumu' si postarile mele anterioare ai fi vazut ca si eu vreau aceleasi lamuriri ca si tine, in fond suntem in aceeasi barca.
 

DeletedUser

Guest
Si la mine aceeasi problema cu datele de login.
Sigur ca schimbarea parolei nu a rezolvat nimic.
 

DeletedUser

Guest
cat timp voi vati facut nervi eu mi'am facut un nou signature :> e la descriere :)
 

DeletedUser

Guest
Bai oamenilor faceti ma o lume noua ca asta nu mai face fata sau macar opriti inregistrarile pe lumea asta voi sunteti chiori nu vedeti ca nu ne mai scoate din

Eroare fatală
Lumea nu este disponibilă!

La pagina principală.

SI

Datele de login au expirat

Sesiunea de autentificare a expirat. Pentru a putea juca în continuare, trebuie să te reconectezi de pe pagina principală!

La pagina principală.

Ce inseamna asta va e sila sa mai faceti o lume. Si macar daca tot ne tineti acele 5 minute ORE rezolvati si voi problema nu faceti mai multe ca deja este peste limita, nu mai suporta nimeni.
Daca nu se poate face o lume noua opriti ma inscrierile nu ii mai lasati ca sunt 51000 ajunge
 
Sus