Probleme de functionare Lumea 11 (Colorado)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
O fi joaka petru u.
Se pare ca suntem destui care nu impartasim optica ta referitoare la functionalitatea cursiva a respectivului joc.

fiekare are dreptul la parerea.. asta e parerea mea.. orikum.. este doar o lume.. nu toate 11.. dear fi toate 11 ar fi deakum alta vorba..
 

DeletedUser13223

Guest
CAND SE REPARA SERVARUUU????????????????? toata ziua nu a mers
 

DeletedUser

Guest
Ce pacat.....
Era mai interesanta eroarea cu datele de login.
Acum, iar eroarea aia seaca.... ma scoate direct.
 

DeletedUser

Guest
se putea sa ajung si eu acasa si sa joc the west?? NU!!!!!
Trbuie sa sufar erorile alea
 

DeletedUser

Guest
Hai ma fratilor face-ti odata ceva cu erorile alea proaste ca deja m-am saturat de ele, cand dau o comanda ma scoate la pagina principala! Sunt satul de acele erori!
 

DeletedUser2854

Guest
Asteptati ma ca lucreaza la server cate putin in fiecare zi.

Las' ca o sa vedeti voi dupa ce o sa termine ca o sa si uitati
 

DeletedUser

Guest
insuportabil

mai bine nu il mai deschideau,oricum noi romani nu insemnam nimic pentru ei..la ei sunt bani bani BANI...jumatate din conturile de pe colorado sunt inactive,lvl 1...de ce nu sunt sterse?...cand il vor repara macar sa ne recompensese cu ceva ca am asteptat cu nervii la pamant pt. niste neseriosii.

Poate suntem noi romani da avem ceva demnitate in noi
Sa le fie rusine.
 

DeletedUser

Guest
Mai e un pic si se fac 24 ore de cand serverul nu functioneaza la parametri normali! Dar cunoastem deja raspunsul...aveti putintica rabdare!:mad:
Ups, iar am scris pe forum, iar tre' sa ma astept la vre-un avertisment/ban:confused:
 

DeletedUser

Guest
E de rasul curcilor Colorado... tocmai vreau sa vand tot si sa dau stergere si nici acum nu ma lasa =))
 

DeletedUser

Guest
Sa inteleg k la majoritatea s'a reparat problema de nu mai zice nimeni nimic?
Uite la mine inca persista.
 

DeletedUser

Guest
Serverul e inchis, deci se lucreaza... asa ca ne retragem pe celelalte 10 servere :)
 

DeletedUser17405

Guest
Am imbatranit azi cu cel putin 5 ani.
Deci nu se poate asa ceva.:mad::(
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o intrebare daca pe Colorado sunt atat de multe buguri si errori dc scrie indicat???<3W:D (poate vor admini sa fie peste 80000 pe srv ala:)) )
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o intrebare daca pe Colorado sunt atat de multe buguri si errori dc scrie indicat???<3W:D (poate vor admini sa fie peste 80000 pe srv ala:)) )

Foarte buna remarca...am vb cu cineva care si'a facut cont ieri si zicea k a intrat pe colorado ca scria indicat....
Am yo impresia sau suntem niste cobai???cobai care platesc
 

DeletedUser13072

Guest
nu puteati sa asteptati 10 minute sa se termine lupta de fort? ba voi sunteti chiar nebuni!
 

DeletedUser

Guest
Colorado nu este disponibil pentru aproximativ 1 minut ore!
Foarte frumos au scris baietii , ce e un minut sau 1 ore?!:)))
 

DeletedUser

Guest
Cand ai sa faci o facultate, ai sa stii :D

In alta ordine de idei merge la fel de prost. Credeam ca daca trece intervalul orelor de batalie la forturi, serverul va fi mai accesibil... not!
 
Sus