Probleme de functionare Lumea 3

DeletedUser

Guest
ajjutor!

cind ma loghez pe lumea 3 imi spune "The database connect attempt was refused" ce sa fac?
 

DeletedUser

Guest
ok...

ok..multumesc frumos:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
stim sigur ca se lucreaza la reparare ca s-a schimbat eroarea
acum asta e si noua ni se strica calculatoarele acasa, e clar ca si la ei pot aparea probleme
 

DeletedUser

Guest
internal server error si la mine...

cat dureaza de obicei fazele astea?:confused:
 

DeletedUser

Guest
Asteptati ma fratilor ca o sa isi revina.Nu Disperati !!
 

DeletedUser

Guest
Back-urile nu se "pierd" never ever! Nici cei mai incompetenti nu au cum sa le piarda (pe toate backup-urile)!

In concluzie, problema ar fi ori de la un flood ori de la niste mici schimbari care au dat peste queriurile la baza de date :)

Sper sa se rezolve repede ca problema are deja peste 4 ore "vechime" :)
 

DeletedUser

Guest
cu siguranta ca se lucreaza la asta. poate fi orice, de la un patch oracle pana la un update in joc sau o crapelnitza de server ... sa speram ca nu va cheltui multi nervi nici la Inno si nici la playeri :smile:
 

DeletedUser

Guest
am si eu o problema

am si eu o problema........nu imi merge the west sa intru pe cont .Ce sa fac??
 

DeletedUser48

Guest
Erau doi care sau injurat .. si unu dintre ei i-a sters baza de date celuialt .. de la serverul online Triburile :) sa vezi ce am ras cand i-a sters baza de date saracu :rolleyes:.
 

DeletedUser

Guest
eu mi-a rupt piciorul si il am in gips si se pare ca si personajul meu de pe L3 si-a rupt si el ceva si acu nu mai poate sa imi deschida usa ca sa ne apucam de treaba.....suspect....:cool:
 

DeletedUser

Guest
uittati ce scrie

the database connect attemp was refuse.....dc ???nu stiu !
 

DeletedUser

Guest
scz...dar nu mai stiu ce sa fac pierd timp de dezvoltare

smokey scz dar vreau sa-mi mearga din nou sa intru.Pt ca pierd timp pretios.Si nush ce sa fac
 
Sus