Prontra

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
NUME:PROTRA

DESCRIERE:

Deci ideea este urmatoarea ... stim ca multi dintre noi dam la o propunere sau idee ProNtra .... aceasta idee ar trebuii scoasa . De ce ? Deoarece (dupa mine ) acesta se considera un "vanator de posturi" e simplu sa zici PRONTRA ... dar nu se intelege nimic . Ori pro , ori contra ... spune-ti decizia amice .. asa am putea scapa de "vanatori de posturi" ...

DEZAVANTAJE/AVANTAJE

Nu gasesc nici un dezavantaj .
Am putea scapa de 'vanatori de posturi'.
Asa ne putem da' cu parerea daca acel jucator spune pro sau contra.
Cel care a scris propunere trebuie sa isi dea seama daca a zis pro sau contra .


Nu voi baga de seama greselile gramaticale .
 

DeletedUser

Guest
NUME:PROTRA

DESCRIERE:

Deci ideea este urmatoarea ... stim ca multi dintre noi dam la o propunere sau idee ProNtra .... aceasta idee ar trebuii scoasa . De ce ? Deoarece (dupa mine ) acesta se considera un "vanator de posturi" e simplu sa zici PRONTRA ... dar nu se intelege nimic . Ori pro , ori contra ... spune-ti decizia amice .. asa am putea scapa de "vanatori de posturi" ...

DEZAVANTAJE/AVANTAJE

Nu gasesc nici un dezavantaj .
Am putea scapa de 'vanatori de posturi'.
Asa ne putem da' cu parerea daca acel jucator spune pro sau contra.
Cel care a scris propunere trebuie sa isi dea seama daca a zis pro sau contra .


Nu voi baga de seama greselile gramaticale .





Pro!multi abuzeaza de asta
 

DeletedUser

Guest
hmmm o idee buna dar prontra poate si sa insemne ca jucatorul e indecis...unele ii plac unele nu...deci PRONTRA =))
 

DeletedUser

Guest
hmmm o idee buna dar prontra poate si sa insemne ca jucatorul e indecis...unele ii plac unele nu...deci PRONTRA =))

Frate ... asta se consideara un ost-hunter .... sa zic si eu PRONTRA revin daca sunt pro sau contra ... si asa se inchide topicu si el tot cu prontra ramane . :)
 

lord ion

West Marshal
Sa facem si noi ca in parlament sa ziceam "MA ABTIN"

exact despre asta vorbeste Tzake...
adica nu ar trebui sa ramii indecis.
on: nimeni nu este obligat sa dea un verdict de cum vede propunerea
daca nu-i place ceva, poate sa comenteze, sa corecteze, daca e ceva de corectat, initiatorul poate schimba cite ceva, si din discutie in discutie, se face o propunere buna de trimis la dezvoltatori
nu exista propunere perfecta...
si sa nu aveti impresia ca daca aveti nu stiu cite pro-uri la propunerea voastra, sau daca a trecut printr-un poll, gata: propunerea e pentru Inno...
luam un exemplu... propunerea mea...
http://forum.the-west.ro/showthread.php?t=17580
nici nu mai stiu cite "pro-uri" - peste 200...
la poll se vede cu ochiul liber...
nu a fost trimisa la inno...
dar sa nu divagam... eu sint de acord cu tine, si poate chiar am sa discut cu ceilalti admini sa introducem in regulamentul acestei sectiuni inca un punct, sau o completare la vreun punct, care sa nu dea voie sa raspunzi in acest fel... prontra...
ori esti pro-cu argumentele de rigoare, ori contra...
daca esti indecis, iti spui parerea, si daca initiatorul ideii face vreo schimbare care sa te satisfaca, ii dai pro, sau daca nu o face, pentru ca i se pare ca nu trebuie schimbat nimic, atunci ii dai contra, bineinteles, dupa o discutie constructiva si cu bun simt !
 

DeletedUser

Guest
NUME:PROTRA

DESCRIERE:

Deci ideea este urmatoarea ... stim ca multi dintre noi dam la o propunere sau idee ProNtra .... aceasta idee ar trebuii scoasa . De ce ? Deoarece (dupa mine ) acesta se considera un "vanator de posturi" e simplu sa zici PRONTRA ... dar nu se intelege nimic . Ori pro , ori contra ... spune-ti decizia amice .. asa am putea scapa de "vanatori de posturi" ...

DEZAVANTAJE/AVANTAJE

Nu gasesc nici un dezavantaj .
Am putea scapa de 'vanatori de posturi'.
Asa ne putem da' cu parerea daca acel jucator spune pro sau contra.
Cel care a scris propunere trebuie sa isi dea seama daca a zis pro sau contra .


Nu voi baga de seama greselile gramaticale .

Da, ai dreptate, dar aceasta trebuia postata pe propuneri si idei forum nu the-west. Oricum sunt PRO. Trebuie sa te hotarasti.
 

DeletedUser9380

Guest
exact despre asta vorbeste Tzake...
adica nu ar trebui sa ramii indecis.
on: nimeni nu este obligat sa dea un verdict de cum vede propunerea
daca nu-i place ceva, poate sa comenteze, sa corecteze, daca e ceva de corectat, initiatorul poate schimba cite ceva, si din discutie in discutie, se face o propunere buna de trimis la dezvoltatori
nu exista propunere perfecta...
si sa nu aveti impresia ca daca aveti nu stiu cite pro-uri la propunerea voastra, sau daca a trecut printr-un poll, gata: propunerea e pentru Inno...
luam un exemplu... propunerea mea...
http://forum.the-west.ro/showthread.php?t=17580
nici nu mai stiu cite "pro-uri" - peste 200...
la poll se vede cu ochiul liber...
nu a fost trimisa la inno...
dar sa nu divagam... eu sint de acord cu tine, si poate chiar am sa discut cu ceilalti admini sa introducem in regulamentul acestei sectiuni inca un punct, sau o completare la vreun punct, care sa nu dea voie sa raspunzi in acest fel... prontra...
ori esti pro-cu argumentele de rigoare, ori contra...
daca esti indecis, iti spui parerea, si daca initiatorul ideii face vreo schimbare care sa te satisfaca, ii dai pro, sau daca nu o face, pentru ca i se pare ca nu trebuie schimbat nimic, atunci ii dai contra, bineinteles, dupa o discutie constructiva si cu bun simt !
Uite-te de exemplu la un post de al meu:
http://forum.the-west.ro/showpost.php?p=552248&postcount=3
Acolo am zis PRONTRA.Vi se pare că ăla a fost post de post-hunter?
În plus, care e diferenţa între PRONTRA şi ce zici tu, lord ion?Ori că zic PRONTRA, ori că zic mă abţin, mi se pare cam tot la fel.
 

DeletedUser

Guest
Stupida idee, daca la cineva ii place o idee dar nu ii place cateva lucruri zice contra driect? sau pro? sunt CONTRA
 

DeletedUser10607

Guest
Hai na pro..ori PRO ori CONTRA , a zis odata unu PRONTRA si acum sunt cativa care tot asa zic..
OFF : PROTRA xD
 

DeletedUser

Guest
Prontra.Ar fi bine daca nu ar mai fi folosita dar nu toata lumea o sa renunte la el.
 

DeletedUser

Guest
Fratilor ... voi cititi tot ? Ce dracu' ori zici pro ori contra sunteti prea cretini sa intelegeti . Ma rog .


Uite-te de exemplu la un post de al meu:
http://forum.the-west.ro/showpost.php?p=552248&postcount=3
Acolo am zis PRONTRA.Vi se pare că ăla a fost post de post-hunter?
În plus, care e diferenţa între PRONTRA şi ce zici tu, lord ion?Ori că zic PRONTRA, ori că zic mă abţin, mi se pare cam tot la fel.


Ai scris si tu acolo mai mult si dai citat "_" ..... si nu inteleg o doaga din ce spui .
 

DeletedUser13008

Guest
NUME:PROTRA

DESCRIERE:

Deci ideea este urmatoarea ... stim ca multi dintre noi dam la o propunere sau idee ProNtra .... aceasta idee ar trebuii scoasa . De ce ? Deoarece (dupa mine ) acesta se considera un "vanator de posturi" e simplu sa zici PRONTRA ... dar nu se intelege nimic . Ori pro , ori contra ... spune-ti decizia amice .. asa am putea scapa de "vanatori de posturi" ...

DEZAVANTAJE/AVANTAJE

Nu gasesc nici un dezavantaj .
Am putea scapa de 'vanatori de posturi'.
Asa ne putem da' cu parerea daca acel jucator spune pro sau contra.
Cel care a scris propunere trebuie sa isi dea seama daca a zis pro sau contra .


Nu voi baga de seama greselile gramaticale .

Ori pentru ori impotriva ProNtra asta nici nu se ia in serios.. uni zic pana nu corectezi.. is prontra. Se inchide topicu si ei tot prontra:))

Iti dau un PRO
 

DeletedUser

Guest
Fratilor ... voi cititi tot ? Ce dracu' ori zici pro ori contra sunteti prea cretini sa intelegeti . Ma rog .





Ai scris si tu acolo mai mult si dai citat "_" ..... si nu inteleg o doaga din ce spui .

Haolo.Tu nu intelege sarcasmul?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
NUME:PROTRA

DESCRIERE:

Deci ideea este urmatoarea ... stim ca multi dintre noi dam la o propunere sau idee ProNtra .... aceasta idee ar trebuii scoasa . De ce ? Deoarece (dupa mine ) acesta se considera un "vanator de posturi" e simplu sa zici PRONTRA ... dar nu se intelege nimic . Ori pro , ori contra ... spune-ti decizia amice .. asa am putea scapa de "vanatori de posturi" ...

DEZAVANTAJE/AVANTAJE

Nu gasesc nici un dezavantaj .
Am putea scapa de 'vanatori de posturi'.
Asa ne putem da' cu parerea daca acel jucator spune pro sau contra.
Cel care a scris propunere trebuie sa isi dea seama daca a zis pro sau contra .


Nu voi baga de seama greselile gramaticale .
am uitat sa te intreb tii cu steaua?:))
 

DeletedUser

Guest
off:esti o fetita pawarpaff
on:Poate ca o parte din idee e rea si o parte e proasta... nu comentez?:| PRONTRAAA deci iti dau un CONTRA mare cat empire building

Se interzic ideile de gen e o idee buna / rea etc ... warn placut :) .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus