Propune nouă-Gara

  • Autor subiect DeletedUser8674
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
M-ai lasat efectiv mut. Macar puteai sa schimbi si tu numele. Idee cu gara din orase(a mea) parca era mai buna ca te puteai deplasa ORIUNDE vrei tu da ma rog... CONTRA, nu-mi place modul de deplasare. Totusi, daca ai pune macar o statie de tren pe fiecate regiune a hartii ar merge ideea. Poate chiar 3. Ideile noastre combinate ar iesi perfect;) Imi place cum e ideea facuta, pt asta sunt PRO.
Am o nedumerire: Cum alegi unde vrei sa mergi?
Si inca ceva mai trebuie editat. Viteza de deplasare e ORIBILA 150%- pana la 200%?!Wai de capu meu. Ma sui pe calu american si ajung la fel de rpd ca trenu:)))Ideea era sa aiba viteze de 3 ori mai mari decata al american...
Si pentru cei care tot zic PRO... Ganditi-va si voi ma la dezavantaje si avantaje nu ziceti pro k e frumoasa ideea. Pai 150% am eu viteza din start. Voi ziceti ca e frumoasa ideea k are poze frumoase. Trebuie sa va ganditi si la cum e conceputa oameni buni!
Exemple:



DACA E BUNA IDEEA SPUNETI DE CE NU SPUNETI DOAR "E FRUMOSI" si gata!
Verdict:CONTRA

Exact ! As fi pro,da' nu sunt!
 

DeletedUser3898

Guest
eu am viteza pe harta 450% de ce as vrea sa merg cu 200% ? sa mai si platesc :))
 

DeletedUser

Guest
Contra ! Ideea are doar cateva poze si atat ! In plus vitezele trebuiau sa fie mai mari ca asa nu merge nimeni cu acceleratul ! Merg toti cu calul !
 

DeletedUser

Guest
Contra ! Ideea are doar cateva poze si atat ! In plus vitezele trebuiau sa fie mai mari ca asa nu merge nimeni cu acceleratul ! Merg toti cu calul !

Exact! Ce rost mai are sa platesti 500$ pt 200% viteza cand poti obtine cu un cal american si cateva iteme un bonus dublu. Toate bune si frumoase, dar inutile!
De apreciat ca ai facut poze si ai detaliat frumos, dar fa-i asta la idei UTILE si o sa primesti numai PRO-uri.
Pana atunci, CONTRA!
 

DeletedUser16869

Guest
PRO

1. Ai model de postare
2. Ideea e bine gandita
3. Ar fi mai bine ca viteza ultimului tren "Sageata Nordica" sa fie de 300%

:D
 

DeletedUser17702

Guest
PRO o ideeie bine gandita...dar ar trebuie sa fie o gara in mijloc la fiecare patratel sau macar 1 pe 2...
 

DeletedUser

Guest
Contra.
Vrei viteza ia-ti setul de mexican + cateva puncte pe calarie si ajungi la 500% cum am eu, sau daca vrei sa fii si mai rapid baga pepite.
 

DeletedUser

Guest
De cand ma stiu, si joc TW....(e ceva timp)O multime de oameni au propus asemenea mijloace de trasnsport.Nici unul nu a avut succes, dar, nici unul nu a fost atat de inspirat ca tine...Nu stiu cat noroc o sa ai, dar ai nevoie...De la mine ai Pro... :)Asa, pentru ca mi'a placut cum ai lucrat la idee :)
 

DeletedUser

Guest
Esti printre putinii care si-au prezentat ideile asa de bine. Ideea este bunicica. Mai trebuie putin lucrat la ea. De la mine... PRO :)
 

DeletedUser

Guest
ideea este stralucita,sper sa ai noroc sa se implementeze,ar fi frumos.

PRO!
 

DeletedUser10567

Guest
A mai fost propusa si de fiecare data, respinsa.

Spun contra si aici. Sunt multe metode pentru a te deplasa rapid dintr-un loc in altul.
 

DeletedUser8851

Guest
PRO,ne-am putea deplasa mai repede insa ar fi greu de implementat...
Totusi raman la un PRO hotarat;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus