propunere casatorie

  • Autor subiect DeletedUser17449
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17449

Guest
---NUME SUGESTIE:Casatorie in the west
---DESCRIERE SUGESTIE:Salut as avea o propunere pt the west<3W
Ori ce barbat din the west( gen masculin ) s-a se poata casatori cu o fata ( gen masculin ) in joc..casatoria se va oficia numai daca mirele si mireasa sunt in aceasi oras din care apartin si sunt in el..nunta se poate oficia la biserica din oras...mirele trebuie sa aiba 5000$ la el ca sa poata oficia cununia...Dupa ce s-a oficiat cununia la profil v-a aparea sus sub "Alianta" Casatorit cu "nume"..
Casatoria se face astfel: Mergeti amandoi (mire-mireasa) intr-un oras din care apartineti amandoi.apasati click pe biserica si va aparea acolo Oficieaza o nunta..apesi click acolo si dupaia va trebui sa scri "Vrei sa te casatoresti cu si scri numele mirei s-au miresei din joc acolo dupa care dai ok, nu uitati trebuie sa aveti 5000$ la tine.
Se poate casatori ori ce clasa de carachter. De ex muncitor cu duelist s-au aventurier cu soldat,etc...
---AVANTAJE: Primu avantaj: Cand dormi in hotel te poti regenera cu 10% mai mult de ex..daca dormi in debara "Reface 64 puncte energie, 826 puncte viaţă" v-a reface 70 puncte de energie si 840 puncte de viata si asa mai departe..
---Al doilea avantaj: Motivatia de munca scade mai greu cu 15%.adica daca muncesti 2 ore in loc s-a iti ia 11% o sa iti ia doar 8%.
---Al treilea avantaj: Primesti cu 5% mai mult salariu la ori ce fel de munca.
---Al patrulea avantaj: Daca cineva s-a duelat cu mirele s-au mireasa ta vei primi un raport in care scrie x a duelat(o) pe sotia/sotul tau si asa poti sa sti cu cine s-a duelat si poti s-a il/o ajuti cu duelurile.
---DEZAVANTAJE:Casatoria nu se poate oficia daca mirele s-au mireasa nu au oras.
Daca nici mirele nici mireasa nu au oras nu se pot casatori s-au daca mirele are iar mireasa nare tot nu merge s-au viceversa daca are mireasa si nu are mirele tot nu se poate oficia nunta...
Daca nu ai 5000$ la tine nu poti oficia nunta.
Atentie trebuie sa ii aveti la voi nu in banca..daca aveti in banca 5000$ nu va puteti casatori.adica poti sa ai cati bani vrei tu in banca ca nu te poti casatori daca nu ii ai la tine ca logic in realitate nu se duce preotu la banca s-a scoata banii de acolo...
Doar cei peste lvl 40 inclusiv pot sa se casatoreasca.
NU se pot casatori femeie cu femeie s-au barbat cu barbat.
NU se poate casatori un barbat cu 2 femei s-au mai multe.
NU se poate casatori o femeie cu 2 barbati s-au mai multi.
Astept pareri pro contra:D
 

DeletedUser

Guest
CONTRA 5000$:eek: scopul in the west este de
a construi duela si a face lvl pararea mea...
 

DeletedUser9380

Guest
S-a mai propus de zeci de ori, CONTRA.Apropo, lord ion, de ce nu închizi tpicul?
 

DeletedUser

Guest
E amuzanta propunerea, dar cred ca are hibe...
Cei casatoriti ar trebui sa fie mai obositi, nu mai odihniti!... Stiu de ce cei casatoriti in viata reala! :D
 

DeletedUser12402

Guest
S-a mai propus de N ori...CONTRA!Nu suntem in Metin2...Si numai mirele sa aibe 5000$?Da ce naiba,el e noobu' Westului?
 

DeletedUser

Guest
sall

omeni buni cei care spuneti ca 5000 e mult, voi jucati the west ? dupa lvl 40 faci 5000 $ in maxim 5 zile ?!

Si eu zic pro pentru ca orice are avantaje ne ajuta<3W
 

DeletedUser

Guest
hack-arul

Nu toti fac 4 - 5 mii in 5 zile!

Sunt jucatori axati pe viata ce bani castiga aia din fort si cateva munci de la putere (construire,vigoare,rezistenta,perseverenta).

Deci e mult!

Oricum ideea e buna dar barbatu nu trebuie sa plateasca el 4-5!

:) Daca era trebuia sa pui 2.5 mii unu si 2.5 mii altul! :)
 

DeletedUser

Guest
eu daca vreau intr-ozi fac 2000$,3000$ pe zi dar ideia e buna dar ar fi bine sa fie mai putini bani
daca cineva strange pentru ceva
asa ca
CONTRA
 

DeletedUser

Guest
Contra. Penibil. De ce ai vrea sa te casatoresti in joc? Parca vad ca mai tarziu vine cineva care propune voilul...
 

DeletedUser

Guest
CONTRA Ar fii OK idea dar sa propus de multe ori, si daca o trimiteai la cei de la inno(de exemplu pe .net) iti inchideau topicul direct pentru ca se afla in lista 'nu propuneti aceste idei' deci imi pare rau.
 

DeletedUser17522

Guest
ca mai sus: PRO <3W adica nu se poate casatori cineva in West?? doar ca suma e cam exagerata :eek:
 

DeletedUser

Guest
ba asta e o propunere din metin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ca si cercei lu ala va mai amintiti???
 

DeletedUser

Guest
Contra
S-a mai propus si am fost toti contra
aici de ce nu am fi?
 

DeletedUser17522

Guest
hei...da cine zice ca e propunere de metin !da! este si acolo dar ce e gresit ??
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus