Propunere duel/lesin.

  • Autor subiect DeletedUser20585
  • Data de început

DeletedUser20585

Guest
Am zis sa fac o mica propunere despre cele 48 ore care nu ai voie sa dai duel.

Ma gandeam, ca cei de la inno sa puna o taxa cu bani, sau cu pepite. ca sa evitam cele 48 ore.
Avantaj ar fi si pentru playeri, si pentru inno.
Nu vad care ar fi dezavantajele.
Daca lesini, dormi 8 ore si bagi cateva pepite, sau cativa bani, si iti revii. apoi poti sa iti reiei activitatea in duel.

Astept pareri, nush cum vi se pare voua, dar mie mi se pare acceptabil pentru cei care sunt pe duel.:))
 

DeletedUser20585

Guest
Poi playerii ar cumpara pepite, si le-ar folosi. nu acesta este scopul inno? playerii sa cumpere cat mai multe pepite:D
 

DeletedUser593

Guest
Poi playerii ar cumpara pepite, si le-ar folosi. nu acesta este scopul inno? playerii sa cumpere cat mai multe pepite:D

Vad ca nu ai inteles asa ca o sa repet. SI CU CE MA INCALZESTE PE MINE CA PRIMESC AIA BANI??? EU MA JOC DE DISTRACTIE NU SA LE DAU ALORA BANI!
 

DeletedUser

Guest
Contra...prea multe avanatje pentru cei care folosesc pepite


De ce nu s-ar trebui introduce si optiuni premium pentru a trece 1-2 nivele?
 

DeletedUser20585

Guest
Am zis ca ar fi o idee, sa putem plati si cu $ in joc.
 

DeletedUser

Guest
http://forum.the-west.ro/showthread.php?t=1375

Oricum, Contra. Prea multe avantaje premium. Ar urma sa cumparam experienta cu pepite.
Avantaje pentru inno? Cu ce ma incalzeste pe mine asta?

Pro(Nu pentru tine)

Acum pentru tine:

A mentionat avantajele pentru inno ca adminii,aia de sus:) sa accepte mai degraba.

Avantajul e pentru aia care se ocupa cu dueluri,si ce daca sint prea multe optiuni cu pepite.(Eu ca nu bag pepite sper ca o sa fie cu bani sau o sa traca la 24h sau mai bine la 12:D)
 

DeletedUser

Guest
Contra...prea multe avanatje pentru cei care folosesc pepite


De ce nu s-ar trebui introduce si optiuni premium pentru a trece 1-2 nivele?

Poate,da dar cred ca ar trebui sa bage si cu sau numai cu bani.



Dar stiu ca n-0 sa mearga:D

Si mai am o mini-propunere:


Clasa de duelisti sa astepte 24ore.Si daca va intra in vigoare propunerea asta:clasele sa deie 10k ptr. a injumatati (o injumatatire per. moarte) si la duelisti injumatatirea sa iasa 12h.
 

DeletedUser

Guest
Contra, s-a umplut jocul cu tampeniile de pepite, macar duelurile lasati-le in pace. :)
 

DeletedUser23599

Guest
si eu folosesc ocazional pepite dar numai atunci cand e neaparata nevoie su cu $ in joc sunt de acord dar sa nu fie sume enorme
 

DeletedUser

Guest
contra-aventaje pentru cei cu $ si cei cu pepite

tu sigur esti un paralel si te-ai saturat sa iei non-stop 48h :blink:
 

DeletedUser11216

Guest
CONTRA citeste REGULAMENTUL, si ideia nu cam e buna!!
 

DeletedUser

Guest
Contra.
Avantaje exista doar pentru INNO,deoarece ei vor obtine mai multi banuti.
Dezavantaje vor fi pentru jucatorii care joaca fara pepite.
Si inca un argument: nu cred ca e o necesitate chestia asta,in 48h poti face altceva,nu trebuie neeaparat sa dai duel dupa duel.
 

DeletedUser

Guest
si ce satisfactie mai ai cand lesin pe unu si stii ca dupa 5 minute te poate ataca iar. degeaba mai faci realizarile cu lesinu. sau iti propui sa lesini pe unu sa scapi 2 zile de el. aceasta idee are numai dezavantaje. Contra.

 

DeletedUser10117

Guest
CONTRA,s-a mai propus aceasta tema
E buna pauza de 48 de ore te mai odihnesti si mai faci misiuni mai muncesti.
 
Sus