propunere hotel

DeletedUser

Guest
NUME SUGESTIE:hotel
DESCRIERE SUGESTIE:cred ca ar fi mai bine la hotel sa putem selecta cate ore sa dormim..de exemplu eu la un fort cand ma duc in atac ma duc si dorm la cel mai apropiat oras apoi ma duc cu 5 minute inainte la fort..chestia e ca nu se termina cele 8 ore pana incepe batalia..asa daca as putea dormi 4-5 ore pana se apropie startul bataliei caracterul s ar duce singur si as fi sigur ca nu lesina din cauza duelistilor..

iar energia sa se dea pentru fiecare ora dormita..de ex la niveul 1 pt 8 ore da 64 energie..pt o ora sa dea 8 energie..


AVANTAJE:am putea dormi exact cat avem nevoie..daca eu trebuie sa dorm doar 3 ore apoi sa merg la un fort/oras/munca si nu pot intra decat peste 7 ore ..e mai avantajos
DEZAVANTAJE:sunt sigur a o sa le gasiti voi pe toate
 

DeletedUser

Guest
daca s au mai propus atunci un admin sa inchida topicu..desi ar fi bine daca s ar implementa..
 

DeletedUser

Guest
Contra
poti da oricand "x" si sa renunti la dormit la un anumit numar
Contra
 

DeletedUser17637

Guest
Pro,te ajuta mult,daca nu esti la PC sa setezi sa dormi 2 ore si sa te duci la fort,daca nu esti la PC pierzi lupta.
 

DeletedUser

Guest
Pro,te ajuta mult,daca nu esti la PC sa setezi sa dormi 2 ore si sa te duci la fort,daca nu esti la PC pierzi lupta.


in sfarsit tu ai inteles la ce ma refeream..fiecare are o viata reala..si nu poate fi online 24h/24..
 

DeletedUser9380

Guest
PRO, deoarece nu erai obligat să dormi exact 8 ore în Vest.
 
Sus