Propunere inceput

  • Autor subiect DeletedUser14612
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14612

Guest
NUME SUGESTIE: Adaugarea pantalonilor galbeni tociti
DESCRIERE SUGESTIE: La inceputul jocului sa iti dea un tricou gri ghete uzate si o pereche de pantaloni . Nu cred ca este foarte greu de pus petru cei de la INNO.
AVANTAJE:Cei de la inceput vor avea mai mult sprijin
DEZAVANTAJE: Nu prea gasesc ...
 

DeletedUser

Guest
Contra nu vrei din start si pusca de aur?Lasa omul sa munceasca ca jocul dupaia nu mai are farmec
 

DeletedUser14612

Guest
se vede spamul din tine =) . Am spus sa ajutam nu am zis sa le dam o pusca de aur .. am spus doar pentru ei sa ii ajutam .. si daca vreti punem gri
 

DeletedUser

Guest
asta cam asa-i frate.. jocul isi pierde farmecul.. trebuie sa muncesti ca sa iti cumperi obiecte haine chestii sa ai bani.. munca tata nu mura in gura..CONTRA!
 

DeletedUser12402

Guest
Munceste!Nu astepta cu mura-n gura!Si cu ce sunt mai speciali noii playeri?Noi doar atata am primit,atata sa primeasca si ei!CONTRA!
 

DeletedUser

Guest
Doamne fereste.=)))) Voi ganditi ce spuneti?Cum isi pierde farmecul daca primesti o pereche de pantaloni.LOL.

PRO!Ca nu strica deloc o pereche de pantaloni.
 

DeletedUser10054

Guest
Lol la început umbli în chiloți .
PRO, nu strica cu nimic :)
 

DeletedUser

Guest
ce ar fi sa le dam astea : pusca de aur, colt de aur ,palarie de fetru de lux pantaloni militaresti negrii,curea germana, cal american,esarfa mexicana, cizme gri. nar fi mai bun? gandestete inainte sa propui ceva
 

DeletedUser

Guest
ce ar fi sa le dam astea : pusca de aur, colt de aur ,palarie de fetru de lux pantaloni militaresti negrii,curea germana, cal american,esarfa mexicana, cizme gri. nar fi mai bun? gandestete inainte sa propui ceva


ce legatura are asta cu ce a propus?
 

DeletedUser9380

Guest
ce ar fi sa le dam astea : pusca de aur, colt de aur ,palarie de fetru de lux pantaloni militaresti negrii,curea germana, cal american,esarfa mexicana, cizme gri. nar fi mai bun? gandestete inainte sa propui ceva

El nu a spus să ne dea cine ştie ce armă la început, ci doar o pereche de pantaloni cu bonusuri modice, precum +1 aspect/reparare, de exemplu.Sunt PRO, deoarece nu strică să fim ajutaţi la început.
 

DeletedUser14612

Guest
ce ar fi sa le dam astea : pusca de aur, colt de aur ,palarie de fetru de lux pantaloni militaresti negrii,curea germana, cal american,esarfa mexicana, cizme gri. nar fi mai bun? gandestete inainte sa propui ceva

2 intrebari

1.Cati ani ai ? Nu citesti iti recomand sa citesti tot de la A - Z .
2.Cu cine faci banking ? Eu am zis de pantaloni acolo vb lui ala nu umbli in chiloti la inceput nu am zis pantaloni placati cu aur am zis acolo niste pantaloni gri la voia intamplari...
 

DeletedUser

Guest
Pantaloni tociti ar fii cam mult pentru inceput, dar niste carpe, sau ceva pantaloni rupti ce seamana cu bluza sti tu :P
 

DeletedUser

Guest
Cred ca ar fi o idee buna.La începutul jocului nu am primit și noi ghete gri uzate și bluza gri?Acum sunt vremuri noi.De ce n-ar primi și ei ceva în plus?
 

DeletedUser13643

Guest
ce ar fi sa le dam astea : pusca de aur, colt de aur ,palarie de fetru de lux pantaloni militaresti negrii,curea germana, cal american,esarfa mexicana, cizme gri. nar fi mai bun? gandestete inainte sa propui ceva

Gandeste-te si tu inainte sa postezi. Pykw a facut o propunere simpla sa se bage niste pantaloni, nu e normal? nu a zis neaparat sa se bage haine bune. Pantalonii gri tociti nu dau bonusuri prea mari.
 

DeletedUser

Guest
pro

vad ca mi-ai luat-o inainte
si eu vroiam sa propun asta

<3W
 

DeletedUser

Guest
Sa va zic eu de ce chair is CONTRA:
1.Ai setu de incepator care cuprinde tot ce trebe la inceput ff usor de facut
2.Nu ii mai gasesc rostu putand lua setu usor sa mai adaugi paltalonii
 

DeletedUser

Guest
CONTRA deoarece:

-Se pierde satisfactia jocului.
-Si asa te straduiesti cat mai mult sa ajungi printre primii cu greu.

<3W
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus