Propunere munca

DeletedUser

Guest
Nume sugestie:Link in muncile din rapoarte
Descriere sugestie:Stiti bine ca de pe unele telefoane nu puteti da ,,click'' pe muncile de pe harta,ca sa munciti.Eu propun ca in rapoartele care le primesti dupa ce termini o munca,in titlul raportului(numele muncii pe care ai executat-o)sa fie un link catre munca respectiva.
12159814.png


Dupa ce ai dat click pe ,,Muncitor la calea ferata''(in cazul nostru),browserul iti va introduce interfata direct in munca respectiva.Asta poate fi folositoare si celor care nu intra de pe mobil,ii scuteste de cautarea aceleasi munci pe harta de mai multe ori.

Avantaje:Face jocul posibil celor care intra de pe mobile mai vechi,dar si mai usor pentru cei care intra de pe PC.
Dezavantaje:Chiar nu are!

An nou fericit!
 

DeletedUser2948

Guest
Ti se pare ca the-west este facut pt telefonul mobil? Am totusi o intrebare: ce intelegi tu prin mobil mai vechi? Chiar crezi ca mobilele mai vechi au conexiune la internet?:))

CONTRA! - the-west ii joc de PC, nu de telefon mobil.
 

DeletedUser

Guest
Ti se pare ca the-west este facut pt telefonul mobil? Am totusi o intrebare: ce intelegi tu prin mobil mai vechi? Chiar crezi ca mobilele mai vechi au conexiune la internet?:))

CONTRA! - the-west ii joc de PC, nu de telefon mobil.

Nu neaparat vechi,unele nu sunt destul de ,,inteligente'' desi au internet.
 

DeletedUser6410

Guest
CONTRA deoarewce ce iti este asa de greu sa cauti o munca pe harta :) nu dureaza mai mult de 30 de secunde pana o gasesti :) deci aceatsa ideie nu is are rostul
 

DeletedUser

Guest
TW e facut mai mult pt. PC
Si poti gasi munca imediat pe harta 1 minut nu e un timp destul de mult ...
CONTRA
 

DeletedUser

Guest
Cititi inca o data ca nu ati inteles nimic:)) e dimineata,inteleg:))
 

DeletedUser

Guest
Cititi inca o data ca nu ati inteles nimic:)) e dimineata,inteleg:))

Am inteles ce vrei .Propunerea ta este cam asa:
Cand te uiti la raport sa vezi daca ti-a picat produsul/itemul X si nu ti-a picat ,vrei sa incerci din nou sa-ti pice obiectul.Tu vrei sa ne usureze munca , adica
la raport sa fie un link in care sa te trimita la munca respectiva NU?

Si daca e asa .E o mica diferenta.
Mie nu-mi mie lene sa caut o munca .
Si daca zici ca-i ajuta pe cei cu telefonu ar trebuii sa joace pe PC sau sa se chinuie si ei ceva.

DECI IAR CONTRA
 

DeletedUser

Guest
CONTRA - Daca munca este in curs poti da click pe ea (acolo in stanga) si iti apare munca diect. Sau poti sa o cauti pe harta, ce e asa greu?
 

lord ion

West Marshal
asta e o idee sa-ti faca tie viata mai usoara [fiindca ai un telefon mai slab], si nu comunitatii West.
iti las propunerea deschisa sa vedem cum se mai desfasoara ostilitatile
 

DeletedUser

Guest
Propunerea vrea sa fie cam asa:

Ai muncit 1 ora .Te duci la raport sa vezi daca ti-a picat obiectul X.Daca nu ti-a picat obiectul X care iti trebuia mai incerci odata .Jack Milton vrea sa spuna, ca la raport sa fie un link care sa te duca la munca respectiva.Adica in loc sa cauti pe harta munca respectiva dai click pe link-ul acela despre care vorbeste el.

Eu tot sunt CONTRA pt. ca 10 secunde in plus nu strica. Si pe telefon cam tot aia e doar ca putin mai greu .;)
 

DeletedUser

Guest
asta e o idee sa-ti faca tie viata mai usoara [fiindca ai un telefon mai slab], si nu comunitatii West.
iti las propunerea deschisa sa vedem cum se mai desfasoara ostilitatile

Incetisor,nu trage concluzii pripite,dupa cum poate ai observat eu sunt zilnic pe west,si cu un telefon slab nu puteam face nivel.Defapt,nu folosesc telefonul sa intru pe the west,chiar daca nu e un telefon slab si pot foarte bine sa joc cu el.
 

DeletedUser16790

Guest
milton asta are dreptate pt ca am vrut sa intru de pe Nokia N97 si nu puteam
 

DeletedUser16764

Guest
contra si tu la lvl 64 lucrezi la muncitor la calea ferata=)))
 
Sus