Propunere sistem de muncit

  • Autor subiect DeletedUser24134
  • Data de început

DeletedUser

Guest
pro!dc tocmai la jefuitor 5 minute?!:hmf:

Exact deaceea a facut acesta schimbare deoarece multi isi faceam indamanrile pentru jefuitor de morminte sau pentru munci cu noroc mare cu salariu mare etc, si toti gaseau obiecte si le vindeau si gata aveau si ei bani. Acum nu mai poti lucra la munci cu noroc foarte mult deoarece acum si daca lucrezi o munca timp de 2 ore ori lucrezi timp de 10 minute tot aceeasi motivatie se scade!

Deci parerea mea este ,,NU,,!
 

DeletedUser23145

Guest
de 1 saptamana dau toata ziua cate 5 minute la jefuitor si nici macar 1 inel nu a picat ... cu tot cu premium si cu motivatii nu ati reusit sa faceti nimic cu sistemul asta doar sa stricati jocu mai mult asta pot spune cu mandrie ca ati reusit , cand ati facut acest sistem trebuia putin gandit pentru ca unii poate nu au timp sa stea toata ziua la pc sa dea comenzi din 5 in 5 minute si sa gasesti NIMIC! mersi ca m-ati ascultat si revenind la topic UN MARE PRO! La Multi Ani!
 

DeletedUser20130

Guest
CONTRA.

De ce? Pentru ca in versiunea anterioara mestesugurile/joburile sau cum naiba vrei tu sa le numesti nu erau prea folosite. Trebuie sa te inveti sa le folosesti.
 

DeletedUser23479

Guest
Tot asa era si mai de mult la jefuitor de morminte,gaseai iteme la 5-6 ore de munca daca aveai noroc.Acum ia faceti voi un calcul ca eu nu ma pricep la matematica cate rapoarte de 5 minute fac o ora(12 cred),deci cam tot asa este dar voi cand vedeti foarte multe rapoarte credeti ca nu mai pica nimic.
Acum,problema este motivatia care scade la 5 minute la fel ca la 2 ore si ajungi imediat la 0 si nu mai cade nimic.Eu sunt pe comert si nu am probleme.
In rest,versiunea asta este destul de tare cu noua mapa si multe altele,dar se pare ca sistemul de munci cam strica totul.

Am uitat sa spun PrO!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10308

Guest
Ai un PRO de la mine.Si legat de "Jefuitor de morminte".Nu cred ca in Vestul Salbatic puteai sa stai sa jefuiesti 2 ore, fiind un lucru ilegal.Puteai sa fii prins. :whistle:
 
Sus