Propunere

DeletedUser

Guest
NUME SUGESTIE : Resetare Atribute.
DESCRIERE SUGESTIE : Scopul este pentru a face toate misiunile de care ai nevoie...acest scop sa nu fie pentru altceva de exemplu pentru crestere in duel sau ceva asemanator sa fie doar pentru misiuni,poate nu toata lumea poate face toate misiunile care sunt necesare unui nivel,eu zic ca nu este o idee atata de rea din moment ce poate ajuta un user si nu pentru al dezavantaja
resetare.png

AVANTAJE : Cum am spus si mai sus pentru a face toate misiunile de care este nevoie la un caracter,cred ca ar fi pe placul tuturor.
DEZAVANTAJE : Nu vad nici un dezavantaj in aceasta optiune
 

DeletedUser8304

Guest
contra, as face toate misinuile prea usor, si mas pune dupa pe duel prea rpd..
 

DeletedUser10054

Guest
CONTRA
Există pe beta Resetskill care îl cumperi cu pepite, care este doar pe beta

frtitludz.png
 

DeletedUser7664

Guest
Contra


S-ar schimba jocul complet daca s-ar implementa asrfel de idei
 

DeletedUser15089

Guest
CONTRA
ar fi prea usor, azi construiesc la oras, maine fac dueluri deseara merg la fort etc
 

DeletedUser

Guest
1. ai samanul
si
2.ar fi usor.. mult prea usor... iti dai seama .. iar veniti cu mura-n gura.. munciti:D!! CONTRA!!:D
 

DeletedUser12402

Guest
CONTRA!Toti vor face asa toate misiunile...Va fi prea usor atunci jocul...Ai samanaul?Foloseste-l!
 

DeletedUser2854

Guest
Cred ca tu doar ce te-ai apucat de jucat si nu iti convine acest lucru
CONTRA.....asa e jocu frate!Daca s-ar baga asta ar fi The Westul cel mai usor BG
 

DeletedUser9380

Guest
Aşa ai vedea un muncitor pe primul loc la dueluri într-o zi, pe primul loc la Construire într-o zi, ar face prea uşor jocul.CONTRA.
 

DeletedUser

Guest
Resetskill cu samanul nu o sa fie valabine si pe celelalte lumi ? de ce numai pe beta ?
 

DeletedUser

Guest
Degeaba daca e numai pe beta cu resetskill....

Nu ti'ai pus cumva intrebarea de ce anume este valabila doar pe beta?! Beta este lume de test, o lume ceva mai atipica unde jucatorii teoretic testeaza buna functionare a noilor functii/posibilitati aparute cu fiecare update. Ca sa poti testa pe indelete o noua functie, trebuie sa poti profita oarecum usor de respectiva munca/misiune/produs/etc, iar pentru asta beta iti pune la dispozitie reset skill'ul respectiv. De asemenea, uneori, beta iti da pepite pe degeaba, exact pentru a putea testa, ca si jucator obisnuit, diversele noi optiuni de joc, intr'un mod cat mai facil cu putinta. Asta e motivul pentru care acolo exista niste lucruri, iar pe lumile normale nu se regasesc si nici nu vor exista vreodata...
 

DeletedUser

Guest
contra !!! munceste si strange bani pt saman. toti vreti numa mura in gura nu? eu am muncit pana acu ca sa pot sa fac toate misiunile si tu vrei totul pe tava. lasa-te de joc!
 
Sus