Public beta The West

  • Autor subiect DeletedUser4834
  • Data de început

DeletedUser

Guest
toata lumea l-a obtinut la defrisare, deci asa cred:)
poate si taiecopacilor:)
 

DeletedUser11101

Guest
Pica doar la defrisare... pentru ca prima data primesti o galeata goalta iar la sfarsit este plina cu apa....
galeata face parte dintr-un set... la noi nu cred ca o sa apara misiunea asta...
Mi-a placut ca la inceputul misiuni era chiestea aia facuta in paint + insigna iar dupaia galeata are o grafica foarte tare...

Primesti 15 puncte pentru?>.... luptator contra focului?>>>
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
de fapt:
misiunea cu galeata nu are legatura cu prima misiune:)
iar ambele misiuni vor fi adaugate si la noi:)
 

DeletedUser

Guest
pe beta in afara de designul paginei de login si comerciant a mai introdus si altceva??
 

DeletedUser

Guest
Imi poate da cineva o invitatie pe numele: LooZer , dar sa aveti Palarie din piele maro in oras . multumesc
 

DeletedUser

Guest
pe beta in afara de designul paginei de login si comerciant a mai introdus si altceva??

da, s-a mai bagat 1 bonus in plus la toate clasele de caracter in afara de soldat:) bonusul are legatura cu forturile... totodata au aparut questuri noi:)
 

DeletedUser

Guest
Are cineva 1 cont sami dea nu conteaza lvl

si care sunt alea ?

Aventurieri : dupa al doilea atac primit e posibil sa nu primesit daune .
Duelist : Posibilitate 10% de a lovi mortal
Muncitor : Bonusul sectorului e crescut cu 40%
Soldat: Nimic nou
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
si care sunt alea ?

Cea mai buna e la muncitor: bonusul va creste cu 40% la fiecare sector
la aventurier: daca trag mai multi in tine, ai sansa de 25% sa te feresti in continuare
la duelist: 10% sansa sa dai lovitura maxima:)

Toate au legatura cu forturile, nush cat de buna e traducerea deoarece sunt scrise in germana:)
 

DeletedUser

Guest
Am o noua misiune, la defrisare am gasit o carpa sangerata, si apoi la serif imi da un quest care dupa ce l-am completat imi da o medalie de deputy, se poate vedea la mine la user ca o am la profil la raport, user: eidos
Si la finalul questului imi apare asta:

"Der Mord (Es war Mord)
Sheriff John Fitzburn: Ich hab es geahnt. Wir haben den Wald abgesucht und dort die Leiche von Mr. Charlton gefunden. Er war der Besitzer des großen Anwesens südlich von hier. Ich hab zur Zeit einfach zu wenig Männer... Aber du kannst mich sicherlich in dieser Sache unterstützen. Ich ernenne dich hiermit befristet zum Hilfsheriff. Reite zum Anwesen, versuche dort eine Spur zu finden und folge ihr."


Ceva legat de o proprietate din SUD, terci pe bat am cautat de tampit proprietatea, si IOC. Am trimis ticket la suport sa vad poate e un bug sau poate e vorba de o anumita ora/zi.
 

DeletedUser

Guest
Am o noua misiune, la defrisare am gasit o carpa sangerata, si apoi la serif imi da un quest care dupa ce l-am completat imi da o medalie de deputy, se poate vedea la mine la user ca o am la profil la raport, user: eidos
Si la finalul questului imi apare asta:

"Der Mord (Es war Mord)
Sheriff John Fitzburn: Ich hab es geahnt. Wir haben den Wald abgesucht und dort die Leiche von Mr. Charlton gefunden. Er war der Besitzer des großen Anwesens südlich von hier. Ich hab zur Zeit einfach zu wenig Männer... Aber du kannst mich sicherlich in dieser Sache unterstützen. Ich ernenne dich hiermit befristet zum Hilfsheriff. Reite zum Anwesen, versuche dort eine Spur zu finden und folge ihr."


Ceva legat de o proprietate din SUD, terci pe bat am cautat de tampit proprietatea, si IOC. Am trimis ticket la suport sa vad poate e un bug sau poate e vorba de o anumita ora/zi.
Nu te mai obosi...nu mai e nici o misiune momentan in afara de astea 3.
 
Sus