Public beta The West

  • Autor subiect DeletedUser4834
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Cine are cont pe beta pana in 80 axat pe duel ... vreau sa fac un test .
Mi`am dat restart la puncte si vreau sa aflu si parearea cuiva , si daca vreau sa fac un duel cu un roman si dupa sa`mi dea niste sfaturi.
 

DeletedUser

Guest
Cedez cont

Cedez conta beta, nivel 83, axat pe duel, arma alba. 16.000$ si 140 de pepite. Am doar cateva conditii pt. cel care va dori contul:
1. Parola va ramane aceasi, nu o veti schimba.
2. Emailul va ramane acelasi, nu il veti schimba.
3. Pe cont voi mai intra si eu din cand in cand doar ca sa ma uit la ce mai este nou.
 

DeletedUser

Guest
Cedez conta beta, nivel 83, axat pe duel, arma alba. 16.000$ si 140 de pepite. Am doar cateva conditii pt. cel care va dori contul:
1. Parola va ramane aceasi, nu o veti schimba.
2. Emailul va ramane acelasi, nu il veti schimba.
3. Pe cont voi mai intra si eu din cand in cand doar ca sa ma uit la ce mai este nou.


L'as dori eu !
 

DeletedUser12870

Guest
versiunea 1.29

hey yo nu stiu cat de multi se uita pe forumul beta da uitati ce am gasit astazi poate ca uni au mai vazut chestia asta:
Aici este changelog pentru versiunea 1.29



Versiunea 1.29 - forţelor aliate în curs


Lucruri noi

* Aliante activat. Uită-te în fereastra de administraţia oraşului.
* Aliante vă permit să doarmă în forturi în cazul în care un oraş de alianţă dvs. este membru al Fort.
* Duelling membri ai alianţei dumneavoastră vă va da un avertisment.
* Manevre: Proprietari de Fort pot începe manevre pentru scop de formare.
* Sheriff: Puteţi pune acum recompense pe cap jucator sau vâneze jucători în jos ca o afacere.
* Piata: Oraşe se poate construi pe pieţele care vă permit să schimburilor comerciale cu produse semeni.
* Militari fortbattle bonus: Creşterea propria lor şi a conducerii lor de 4 vecinului în fortbattles cu 25% (50%) din conducerea lor.


Îmbunătăţirile

Ofiţerii * poate permite gradele inferioare a sta de vorbă, de asemenea. Utilizaţi "/ help drepturile" în bara de chat de intrare a afla mai multe.
* Chatlogon şi îmbunătăţite logoff: Închiderea de chat sau de logare afară va informa instantaneu alţi jucători care sunt online.
* Bătălia jurnalele conţine clasa jucatorului caracterul şi nivelul caracter.
* bonusuri lovit Afisare curente şi Dodge în fortbattles pentru tine si colegii dumneavoastra.
* Simboluri diferite în fortbattles pentru clasele de caractere diferite.
* Afisare de sprijin care se acordă de către soldaţii din apropiere.


Modificări

* Scăderea bonus de lucrător fortbattle la 40% la 30%.
* Bonusul de lucrător nu mai afectează bonusul personajului turn.



Nu mam asteptat sa fie si alianta:confused::confused: asta chiar ca e nou <3W<3W
 

DeletedUser9380

Guest
Cedez conta beta, nivel 83, axat pe duel, arma alba. 16.000$ si 140 de pepite. Am doar cateva conditii pt. cel care va dori contul:
1. Parola va ramane aceasi, nu o veti schimba.
2. Emailul va ramane acelasi, nu il veti schimba.
3. Pe cont voi mai intra si eu din cand in cand doar ca sa ma uit la ce mai este nou.

Doresc eu contul şi primit că nu schimb mailul sau parola.
 

DeletedUser8501

Guest
Cedez conta beta, nivel 83, axat pe duel, arma alba. 16.000$ si 140 de pepite. Am doar cateva conditii pt. cel care va dori contul:
1. Parola va ramane aceasi, nu o veti schimba.
2. Emailul va ramane acelasi, nu il veti schimba.
3. Pe cont voi mai intra si eu din cand in cand doar ca sa ma uit la ce mai este nou.

Ma intereseaza si pe mine acest cont daca nu l-ai dat deja, incerc de ceva timp sa-mi fac cont pe beta insa nu reusesc, astept un mesaj daca vrei sa mi-l dai mie si sa-l folosim amandoi cand este nevoie.
 

DeletedUser

Guest
Cedez conta beta, nivel 83, axat pe duel, arma alba. 16.000$ si 140 de pepite. Am doar cateva conditii pt. cel care va dori contul:
1. Parola va ramane aceasi, nu o veti schimba.
2. Emailul va ramane acelasi, nu il veti schimba.
3. Pe cont voi mai intra si eu din cand in cand doar ca sa ma uit la ce mai este nou.

As dori eu contul pentru Nick SC. Asculta tot ce i se spune..
 

DeletedUser

Guest
Cedez conta beta, nivel 83, axat pe duel, arma alba. 16.000$ si 140 de pepite. Am doar cateva conditii pt. cel care va dori contul:
1. Parola va ramane aceasi, nu o veti schimba.
2. Emailul va ramane acelasi, nu il veti schimba.
3. Pe cont voi mai intra si eu din cand in cand doar ca sa ma uit la ce mai este nou.

astept raspuns la Pm
 

DeletedUser8501

Guest
Cine vrea cont pe Beta sa incerce acum sa-si faca ca eu am reusit acum 3 minute, incercati ca poate sunt mai multe locuri libere :)
 

DeletedUser

Guest
Cedez conta beta, nivel 83, axat pe duel, arma alba. 16.000$ si 140 de pepite. Am doar cateva conditii pt. cel care va dori contul:
1. Parola va ramane aceasi, nu o veti schimba.
2. Emailul va ramane acelasi, nu il veti schimba.
3. Pe cont voi mai intra si eu din cand in cand doar ca sa ma uit la ce mai este nou.

Si eu astept un raspuns la pm ....
 

DeletedUser11192

Guest
Pe Beta e prea mare monotonie :|... nu aveti ce face acolo sincer xD
 

DeletedUser

Guest
WAAAAAAA!Vreau sa ma inregistrez!De ce creste numarul jucatorilor cand nu sunt locuri libere?
 
Sus