Raport de duel

  • Autor subiect Dragonboy96
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Nume sugestie:Raport de duel
Descriere sugestie:Deci sunt multi incepatori pe acest forum care intreaba cum pot sa invinga in duel personaje din misiuni care nu sunt deloc putine si unele nu sunt nici foarte usor de invins,iar noi ca sa ii ajutam le putem spune unde sa tinteasca si unde sa se fereasca in duel,dar la multi dintre voi nu va place sa tineti rapoarte de duel cu NPC,asa ca m-am gandit ca atunci cand terminam o misiune pe langa sa ne arate "Arata textul final" sa ne mai arate si "Arata raportul de duel".Am facut si o imagine sa arate.

Avantaje:Am putea sa ii ajutam pe incepatori si sa vedem rapoartele de duel de la misiuni.
Dezavantaje:Va las pe voi.
 

DeletedUser6410

Guest
CONTRA deoarece poti daca vrei sa pastrezi rapoartele la sesctiunea lor :) daca le faci publice nu vor fi sterse :)
 

DeletedUser

Guest
Contra....

cum zice si patrt rapoartele le poti pastra...iar dak nu doresti sa se stearga dupa ceva timp le faci publice si iti vor ramane pana le stergi tu
 

DeletedUser

Guest
CONTRA .

1.Duelurile se gasesc la rubrica raporturi.
2.Daca nu vrei sa se stearga raportul punel pe public.
3. Raportul nu se sterge in 3 secunde si nu te uiti mereu la acel raport ,apar altele noi la care sa te uiti ...
 

DeletedUser

Guest
dupa ce faci duelul te duci repede la rapoarte si il poti vedea..sincer e inutil...Contra!!
 

DeletedUser10607

Guest
Contra , avem duelurile la sectiunea "RAPOARTE" si acolo raman.
 

DeletedUser12402

Guest
CONTRA!Nu le poti pastra?Pune-le pe Public,si lasa-le acolo ca nu se vor sterge...
 

DeletedUser6433

Guest
contraaaaa...la ce iti trebuie sa iti mai vezi raportul?:|
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus