Raport imbunatatit

  • Autor subiect DeletedUser6433
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6433

Guest
Nume idee:Raport imbunatatit

DESCRIERE SUGESTIE:Esti pe west si joci linistit.Vine unu' si te injura PE CHAT..Tu mergi pe profilul lui si dai acol sa il raportezi si cand ai scris scrie NU POTI RAPORTA UN PROFIL GOL.Propun ca aceasta setare sa fie stearsa..Sa putem raporta si daca e profilul lui gol..Sa nu mai trimiti tichet...Eu am trimis si mi-a zis:"Hello nsv,

Va rugam sa urmati link-ul de mai jos si sa va conformati noului sistem de raportare in viitor pentru a va putea lua sesizarea in considerare. Multumim.

http://forum.the-west.ro/showthread.php?t=24441

O zi buna in continuare,

Nahara
The West Team"

Avantaj:NU mai trebuie sa asteptam pe ala sa isi scrie ceva in profil
Dezavantaj:Nu stiu de astea

Ave moi.multumiti?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6433

Guest
mah...la profilul lui ala vezi un semn al exclamarii si un om... daca dai pe el si scrii ceva iti apare NU POTI RAPORTA UN PROFIL GOL...:| trimiti tichet?ca adminii din ziua de astazi nu mai intra... si ii dai si bataie de cap
 

DeletedUser

Guest
Contra


Nu am inteles nimic
Nu prea cred ca asta se numeste model de postare
Nu ai imagini
Nu vad cu ce ne-ar ajuta asta

<3W
 

DeletedUser9380

Guest
Nu pricep unde te-a jignit.Dacă te-a jignit într-o telegramă, raportezi telegrama, iar dacă te-a jignit pe chat, dai pe numele jucătorului din lista de jucători online pe chat, iar apoi raportează o jignire.Altundeva nu are unde să te jignească.În Real-Life?Atunci nu e treaba adminilor.CONTRA, căci nu pricep ce propui.
 

DeletedUser6433

Guest
Nu pricep unde te-a jignit.Dacă te-a jignit într-o telegramă, raportezi telegrama, iar dacă te-a jignit pe chat, dai pe numele jucătorului din lista de jucători online pe chat, iar apoi raportează o jignire.Altundeva nu are unde să te jignească.În Real-Life?Atunci nu e treaba adminilor.CONTRA, căci nu pricep ce propui.

pe chat..si ARE profilul gol...:|
 

DeletedUser6410

Guest
CONTRA deoarece daca te jigneste pe chat nu trebuie sa te duci la profilul lui :)) ii dai de acolo raportare
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus