Razboiul oraselor

DeletedUser

Guest
Pro...dar din cate stiu s-a mai prpus...cel putin ceva asemanator
 

DeletedUser13088

Guest
nu so mai inchis asta? chiar daca ai modificat ideea aia veche e aceasi chestie numai ca ai detailato si tot nu cred ca o sa se accepte caci e de la triburile si na,eu nam nimic cu tine ideea e intrun fel buna dar nu se va pune
 

DeletedUser

Guest
Aiure.

Come on, o multime de dezavantaje.

Propun ca mai degraba sa se faca munci la care sa trebuiasca sa lucreze mai multe persoane odata. Ceva gen Jefuieste un cazino. Sa iti trebuiasca 3 sau 5 oameni. Ei sa trebuiasca sa fie prezenti la locul de munca, si sa inceapa manevra in acelasi timp> Experienta sa varieze in functie de numarul oamenilor care participa. Nu ma gandesc sa fie mai mult de 500 xp de persoana. Banii castigati sau mai bine zis sansa de reusita sa varieze in functie de nivelul si abilitatile jucatorilor. Ar fi si un dezavantaj. Nu ar merge cu automatizare, sa dai comanda si sa inceapa, fiind nevoie ca toti sa fie prezenti la locul unde se desfasoara actiunea. Sa necesite mai putin timp, 5,10,15 minute, dar sa consume mai multa energie, de ex 50.
 

DeletedUser

Guest
pro din toata inima

sssssssuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper ideea dar de-ar vedeao inno ai un pro de la mn:up:
 

DeletedUser

Guest
pro tote motivele de mai sus nu mai are rost sa le spun in orice caz Pro:up::sombrero:
 

DeletedUser

Guest
PRO :up::up::up::up: Ai model de postare si nu prea mai ai ce dezvolta...dar nu imi prea place avantajul muncitorilor.daca ar fi cu 1% mai mic ar fi ok
 

DeletedUser

Guest
YES
Este ceva bun!
_______________
Pac,:shoot: Pac,:shoot: Pac:shoot:
 

DeletedUser

Guest
Iti dau eu un dezavantaj:

Lumea pune bani in banca care este atacata si care ii fura(in caz ca nu are serif)

Dar PRO cum ai spus face jocul mai usor!


eu cred ca el vrea sa zica banii din Trezoreria orasului(banii orasului,nu ai jucatorilor)
Pro pentru idee
 

DeletedUser17275

Guest
PRO e destul de ingenioasa ideea, bine gandita si ar fi o sursa buna de bani si xp
 

DeletedUser18996

Guest
PRO, deoarece ar fi distractiv, si mie imi place mult duelul:shoot: iar in cazul unui atac bancar ar trebui luati doar banii din trezorerie, nu si cei ai jucatorilor(in acest caz ce rost ar mai avea banca daca tot nu sunt in siguranta)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
pro ar fi frumos sa se intelmeteze si pe delaware:shoot:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
te-ai gandit la toate , felicitari , de la mine ai un pro .

dar trb sa vedem ce zic si admnii . e ceva de munca . <3W
 

DeletedUser

Guest
pro

pro ar aduce jocului ceva nou si poate chiar si niste obiecte noi care sa te ajute la spargerea seifului ca dinamita s.a
 

DeletedUser

Guest
ddd

pro,mai interesant numai ca daca gasesti un oras gata facut cu 0$ in banca si plin de duelisti,ii crapa pe aia:)))
 
Sus