Reskill pentru fort

  • Autor subiect DeletedUser8280
  • Data de început

DeletedUser8280

Guest
Salut!As vrea sa imi fac un reskill pentru luptele de fort de maxim 30.000 $ :whistle::sad:

Acestea sunt indemanarile mele fara si cu bonus(hainele pe care le am pe mine sunt cele cu care merg la fort):
1193u2r.jpg


Vreau sa imi spuneti de unde sa iau si unde sa pun...:nesigur:
Multumesc anticipat!
 

DeletedUser

Guest
la ce ai tu acolo ti-as sugera sa dai stergere cont si sa incepi de la 0, sau daca ai pepite sa folosesti poti da reskill, cu 30k nu ai nici o sansa.
 

DeletedUser8280

Guest
Pepite nu am!
Stergere la cont nu dau!
Spuneti-mi ce sa schimb sa fiu cat de cat bun la forturi!Eu nu vreau sa fiu cel mai bun din batalie dar macar sa nu lesin din 2 lovituri si sa reusesc sa nimeresc pe cineva.

APP:contul asta il am de aprox 2 ani si nu vreau sa il sterg!
 

DeletedUser

Guest
Daca vrei sa rezisti,singura solutie este sa te faci tanc,adica sa pui punctele din reskill doar pe viata,si eventual hainele sa le ai cu restul de bonusuri(tintire-ferire-conducere-ascundere etc in functie daca esti atacator/aparator).Daca nu,alege din acest tutorial http://forum.the-west.ro/showthread.php?t=15586&highlight=Caracter+tanc,ca era foarte usor sa dai cautare in loc sa deschizi alt topic.Cum au zis si ceilalti,nu pot ida un reskill total,deci tu alegi ce faci,daca nu ti se par bune ideile propuse.
 

DeletedUser

Guest
Ai niste indemanari,nu crd ca vei rezolva fara pepite si multi bani,HAI SA SPAMAM, nu alea sunt cele mai bune iteme,depinde de ce vrei sa faci,daca vrei ferire stetson maro si nu fetru etc.
 

DeletedUser8280

Guest
Si nu imi dai si mie itemele alea pe care le zici tu?
Ce vreau sa ma fac in ce sens?Eu as vrea mai mult niste haine la care sa fiu de ajutor in aparare...
 

DeletedUser

Guest
Ce spanac sa faci cu 30k $? Daca nu folosesti pepite, cu banii aia poti muta 15 atribute si vreo 60 de indemanari, in conditiile in care la saman ai preturile de referinta (adica nu ai mai mutat puncte in ultima vreme). Ai vreo 800 de puncte, ceea ce ar insemna ca ai cam 100 atribute si 300 puncte de indemanare (calcul grosolan, dar nu ai binevoit sa ne arati si atributele). Sa zic ca parte din alea 800 de puncte sunt puse oarecum bine pentru forturi, deci ai mai avea de mutat probabil 60-70 atribute si 200 indemanari. Asta inseamna 300k $ minim, deci ori te apuci de strans bani, ori bagi pepite si imbunezi samanul. Spor!
 
Sus