Revolver V2.

  • Autor subiect DeletedUser23091
  • Data de început

DeletedUser10117

Guest
Mai treci pe la Biserica,baga rugaciuni,dup accea muncesti la foreaza dupa titei cu 1 sul de panza echipat si cu revolverul prafuit in inventar.

Mai tine si de noroc,dar trebuie sa perseverezi,munceti in continuu fara odihna,te odihnesti doar cand bagi o rugaciune.http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_54_a
 

DeletedUser15496

Guest
Trebuie sa lucrez la Foreaza Dupa Petrol.. sau cva d genu` cu Sul de panza echipat.. cum sa ma duc la alte munci ?

Cauti pe harta munca respectia care are si aura (de argint sau aur) la alea ai norocul mai ridicat.
 

DeletedUser

Guest
Am incercat si eu sa vad ce e cu foreaza dupa titei, ca am vazut ca e problema la munca asta.
Am dat cam 100-200 de actiun de 15 secunde, si nu mi-a picat, puteam face munca datorita levelului, nu aveam puncte suficiente, cum am facut un mic reskill, a picat din a 4-a incercare de 15 secunde.

Deci, parerea mea e ca nu pica daca nu ai suficiente puncte de munca. Daca o ai deblocata de la level, nu cred ca reusesti.
 

DeletedUser23091

Guest
Am incercat si eu sa vad ce e cu foreaza dupa titei, ca am vazut ca e problema la munca asta.
Am dat cam 100-200 de actiun de 15 secunde, si nu mi-a picat, puteam face munca datorita levelului, nu aveam puncte suficiente, cum am facut un mic reskill, a picat din a 4-a incercare de 15 secunde.

Deci, parerea mea e ca nu pica daca nu ai suficiente puncte de munca. Daca o ai deblocata de la level, nu cred ca reusesti.

pf.. nu am nici bani de reset skill.. deci adio The-West :D
 

DeletedUser

Guest
de ce adio the west? :) la fiecare 5 zile primesti 15 pepite, iti este greu sa le strangi sa imbunezi samanul?

Pana atunci, vinzi petrolul care l-ai gasit in astea 7 zile cat zici tu ca ai muncit, si scoti 100k :).
 

DeletedUser593

Guest
Heh. Pașii pentru obținerea armelor de aur au fost ingreunati. De ce? S-a considerat ca e prea puțin de munca pentru o arma așa puternica.
Daca vreți intradevar Coltul/Spada de aur, va fi nevoie de multă munca si răbdare!

Oricum, ca un mic indiciu, din 2.04, nu contează cât de mult muncesti deoarece ai aceeași șansa de a găsi un obiect. Încearcă sa muncesti câte 15 secunde... Poate ai mai mult noroc. :roll:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23091

Guest
Heh. Pașii pentru obținerea armelor de aur au fost ingreunati. De ce? S-a considerat ca e prea puțin de munca pentru o arma așa puternica.
Daca vreți intradevar Coltul/Spada de aur, va fi nevoie de multă munca si răbdare!

Oricum, ca un mic indiciu, din 2.04, nu contează cât de mult muncesti deoarece ai aceeași șansa de a găsi un obiect. Încearcă sa muncesti câte 15 secunde... Poate ai mai mult noroc. :roll:

Multumesc. ASa am sa fac.
 

DeletedUser10618

Guest
Poate valoarea norocului este aceeasi, indiferent de cat timp lucrezi, dar sansa de a gasi un obiect difera (la negustor ambulant la 15 s am 2%, 10 min am 32%, la 1 h am 186%).
 

Arielkia

Greenhorn
Am incercat si eu sa vad ce e cu foreaza dupa titei, ca am vazut ca e problema la munca asta.
Am dat cam 100-200 de actiun de 15 secunde, si nu mi-a picat, puteam face munca datorita levelului, nu aveam puncte suficiente, cum am facut un mic reskill, a picat din a 4-a incercare de 15 secunde.

Deci, parerea mea e ca nu pica daca nu ai suficiente puncte de munca. Daca o ai deblocata de la level, nu cred ca reusesti.

Pot confirma acest lucru ;)
Am muncit mai mult de 3 saptamani, nu chiar la rand, fara sa am punctele de munca necesare.
Dupa un reskill, am muncit de doua ori 15 secunde si ... a picat :)
 
Sus