rudolf

  • Autor subiect DeletedUser9742
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9742

Guest
este adevarat ca daca culeg agave il pot gasi pe rudolf?

p.s. craciun fericit:d
 

DeletedUser17201

Guest
Se pare ca norocul e de partea mea in Germania :D:D:D:D..L-am gasit in CUFAR PREMIUM
 

DeletedUser

Guest
Nu se poate obtine fara banii :boone:?? asa ca jucatorul ceteanalin de pe arizona care are pistolul howdah fara de pepite cumparate si sume uriase nu se poate obtine????:razz:
 

DeletedUser10521

Guest
Singurul mod cunoscut de a-l obtine pe Rudolf este din cufere.
 

DeletedUser

Guest
Singurul mod cunoscut de a-l obtine pe Rudolf este din cufere.

ok sa spunem ca asa este, dar intrebarea este urmatoarea : pica numai in perioada craciunului sau tot anul ? pentru ca pe perioada sarbatorilor nu poti initia batali de fort deci in principiu nici cufere nu ai de unde sa iei, iar pana acum nu a existat oferta cu cuferele si anul trecut rudolf sa obtinut.
 

DeletedUser20345

Guest
fratilor, eu renunt...am 9 ore de munca la culegator de agave si degeaba..renul s-a speriat si a fugit de mine
 

DeletedUser6431

Guest
inuxs3.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20345

Guest
o postare plina de realism:)...ne-au facut sa stam toata ziua in fata laptop-ului sa cautam reni verzi pe pereti
 

DeletedUser14746

Guest
Adevarul este ca,nimeni(nici un admin) nu a spus concret:"Renul il gasiti la culegatr de agave"...prin urmare,asta este un zvon fals!!
 

DeletedUser11101

Guest
Zvonurile se trag din fapte reale...
Anu trecut s-a gasit Rudolf la agave :) anul asta in cufere :)
 

DeletedUser6431

Guest
Partea buna a lucrurilor e ca nu ma mai chinui sa fac cele 1000 de misiuni zilnice, daca nu l-am gasit pe Rudolf.

Ma intreb, oare poti sa-i numeri pe degetele de la o mana pe cei care au gasit renul in cufere ?
 

DeletedUser

Guest
poate pune cineva print cu dovada cum ca renul se gaseste in cufar?
 

DeletedUser

Guest
Da se poate....unii il au...l-am vazut si y-o,dar nuj cum se numesu :P
 

DeletedUser6410

Guest
Renul anul aceste nu poate fi gasit la nici o munca :) , se gaseste doar in cufere
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus