Saloon ''duel''

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
pro, asa ar fi mai simplu sa vezi x e lesinat si y la fel da z e bun de duel si nu ar fi mult de munca <3W
 

DeletedUser12361

Guest
PRO SI MIE MI S-a intamplat am trimis telegrama la suportu tehnic , si m-au lamurit
 

DeletedUser8280

Guest
Pro

PRO...Am vedea mai bine care si cum e lesinat...Ca si ceilalti am avut si eu senzatia k toti locuitorii a doua orase sunt lesinati....
 

DeletedUser8501

Guest
Pro
-este buna ideea asta ar fi mai usor cand joci pe mai multe lumi uiti unde esti lesinat si unde nu.
 

DeletedUser

Guest
Pro,cateodata sunt si eu confuz de ce nu pot ataca chiar pe nimeni din the-west ca toti sunt lesinati cand defapt eu eram acela,PRO!!!
 

DeletedUser

Guest
nai cum sa fii lesinat pt. 48 de ore tu ai dormit 48 de ore dupa ce ai lesinat
 

DeletedUser

Guest
Este tot la fel contra

-Duel imposibil in 48 de ore
-Esti lesinat pentru 48 de ore

doar lesinu schimba
 

DeletedUser

Guest
haideti am nimeni nu mai zice ceva...aici ma faceti sa fac dublu post ca sa reinviu topicul:)
 

DeletedUser9380

Guest
Eu unul sunt PRO deoarece nu îngreunează jocul şi ar fi de ajutor.Odată am crezut că toţi membrii unui oraş rival sunt leşinaţi(i-am trimis unuia de acolo telegramă ca să râd de ei), dar defapt eu eram leşinat.
 

DeletedUser

Guest
Ultima opinie in data de : 08.09.2010, 10:52:29 trebuie sa aduc topicul la loc ,mai sunt oameni care poate sunt interesati de ideea asta ,asa ca va rog spuneti ce credeti in continuare,si acum mai ma enerveaza uneori asta ma incurc in salonul lor,credeam ca toti sunt lesinati:rolleyes::D
 

DeletedUser

Guest
PRO,tot ce face este sa dea un pic de precizie in plus jocului
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus