Sania de craciun, caciulita omului de zapada si alte misiuni ale iernii

DeletedUser

Guest
Sania de craciun:
Va rugati de 10x intr-o biserica, oarecare, nu conteaza unde. Sania o sa apara instant in inventar, daca nu apare trimiteti ticket.

Caciuliuta lui Mos Craciun:
Misiune la Maria [Nimicuri (Hoţ îndrăzneţ)], il poate bate oricine, nu ezitati sa va incercati norocul.

Palaria omului de zapada (setul de sarbatori):
Click here !

(zvon)Rudolf:
Lucrati la Culegator de agave.
 

DeletedUser10521

Guest
Mai nou Rudolf a fost indesat in cufere de otel. Nu prea aveti sanse sa'l mai gasiti la agave.

EDIT: Si acum ce fac cu calendarul in inventar? Nu pot lua sania, vergile sau punga cu bile, cele 3 misiuni sunt inaccesibile.
 

DeletedUser

Guest
Auziţi, am deschis toate usile corect la calendar si nu mi-o apărut la Maria misiune sa-i dau calendarul înapoi in skimbul saniei.....De ce?:nesigur:
 

DeletedUser

Guest
cozonacul ala da 50 de pct la toate mulncile pt totdeauna?:nesigur:
 

sasukecosmin

Gold digger
Nu,se poate folosi odata si da de 10 ori +50 pm dupa ce ai dat cele 10 comenzi(chiar daca le intrerupi pe unele) s-a dus.
 

DeletedUser

Guest
Scrie sus in bara de adrese:

javascript:AjaxWindow.show('quest',{quest_id: 163},'163');


Daca folosesti chrome trebuie sa scri tu >>> javascript:

super tare!
pe lumea 7 a functionat si a aparut misiunea, si am luat caciulita.
in schimb, pe lumea 2 nu a functionat, misiunea la Maria continua sa nu-mi apara.

catre admini: e un bug?
 

DeletedUser12000

Guest
super tare!
pe lumea 7 a functionat si a aparut misiunea, si am luat caciulita.
in schimb, pe lumea 2 nu a functionat, misiunea la Maria continua sa nu-mi apara.

catre admini: e un bug?

Depune un ticket pentru a putea verifica acest lucru, din pacate pe forum nu putem verifica .
 

DeletedUser

Guest
As vrea sa stiu care sa rugat de 10 ori si a primit sanie ?
Fiti sinceri!
 

DeletedUser

Guest
Pustani ma asteptam sa indruge tot felul de minciuni , insa tu ai level 120 , si am vast si pe alti 90 .. care zic asta deci incep sa cred :D
Am oprit muncile si am dat la rugaciuni :)
Uratimi noroc!
 

DeletedUser19531

Guest
Se primeste sania daca dati 10 rugaciuni acuma de craciun, aici aveti o imagine:
a46e3cf143fa4293afa8fc2.png
 
Sus