Semnatura lu' peste

  • Autor subiect DeletedUser593
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser593

Guest
Na' seara.
Imi spune si mie vreun expert in vBulletin ce mama lu' proces verbal este in neregula in urmatoarea poza:

28h24k5.jpg

Sa inteleg ca nu am voie sa am mai mult de 100 caractere... nu? Atunci cum explicati asta:

1nxnko.jpg

In a doua imagine am de doua ori mai mult text (aproximativ), dar semnatura imi este afisata.

Imaginea din primul screenshot:
img.php
 

DeletedUser2948

Guest
Mie imi merge semnatura ta sa o pun =)) Goleste cache'ul si vezi daca persista.
 

Atașamente

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    20,3 KB · Vizualizări: 24

DeletedUser593

Guest
gata, e bine asa?
sau vrei pe centru?

Nu am cerut sa mi se modifice semnătura. Fa-o la loc exact cum era.

Daca nu esti in stare sa'ti dai seama care e problema, te rog sa te rezumi la o simpla lectura. Daca voiam sa pun doar poza o puneam si singur, problema este ca pe langa poza ma lasa sa pun in plus doar vreo 15 caractere, nu 100 cat ar trebui.
 
Ultima editare de un moderator:

lord ion

West Marshal
Nu am cerut sa mi se modifice semnătura. Fa-o la loc exact cum era.
Daca nu esti in stare sa'ti dai seama care e problema, te rog sa te rezumi la o simpla lectura. Daca voiam sa pun doar poza o puneam si singur, problema este ca pe langa poza ma lasa sa pun in plus doar vreo 15 caractere, nu 100 cat ar trebui.

mai, mai sensibili mai sunt unii...
 

DeletedUser2041

Guest
In a 2 a ai bbcodes. :hmf:

Scrie: max 100 excluding bbcodes
 

DeletedUser

Guest
In prima poza ai 86 de caractere in link si 13 a-uri.In a doua poza e mai mult scris dar ce e intre "[" si "]" nu se pune.
 

DeletedUser593

Guest
In prima poza ai 86 de caractere in link si 13 a-uri.In a doua poza e mai mult scris dar ce e intre "[" si "]" nu se pune.

86+13=99 :P

Mda, m-am lămurit... Credeam ca ce este intre [\img] nu se ia in considerare. Acum trebuie sa iau o sticla de bere sa-mi facă lord ion semnătura așa cum vreau :ras:

TC.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus