Sfaturi:cum sa furi papucul miresei

DeletedUser

Guest
Duminica asta ma duc la o nunta si as vrea ca cineva sa imi dea niste sfaturi!(momentul potrivit,e avantajos sa imi aleg inca un ajutor si sa impartim banii,cum sa nu i-o ia cineva inainte,etc.)Nu vreau posturi cu topic inutil,s.a.Daca vreti sa ma ajutati,ajutati-ma.
 

DeletedUser

Guest
duminica asta ma duc la o nunta si as vrea ca cineva sa imi dea niste sfaturi!(momentul potrivit,e avantajos sa imi aleg inca un ajutor si sa impartim banii,cum sa nu i-o ia cineva inainte,etc.)nu vreau posturi cu topic inutil,s.a.daca vreti sa ma ajutati,ajutati-ma.

doar papucul prin zona mea se fura mireasa cu totul:))
 

DeletedUser

Guest
Haideti niciunul?Pentru cei cu double-post bla bla bla SUNTEM LA SALOON
 

DeletedUser

Guest
Din cate stiu eu se fura mireasa , si daca esti destept vorbesti inainte cu cineva si te duci la mireasa si ii spui la ureche sa vina cu tine , si tu defapt o "furi" , daca vrei papucu o chemi afara si ii zici sa`ti dea papucu eu asa am facut la ultima nunta .


EDIT : Eu acum vad ca ai 11 ani :) ... la 11 ani nu poti decat sa te rogi de cineva umpic mai mare sa te ajute .
 

DeletedUser

Guest
pasta cu papucu n-o stiam, nu se practica in zona mea
dar avand in vedere ca ai 11 ani ma gandesc ca o sa-ti fie usor...sti tu treaba cu hai te rog, te rog, te rog da mi-l mie... ca sunt si eu mic
 

DeletedUser

Guest
Simplu.Te ascunzi pe sub masa,si cand vezi ca nu-i atenta ii iei papucul !Si incearca sa o faci sa nu simta nimic!
 

DeletedUser

Guest
Simplu.Te ascunzi pe sub masa,si cand vezi ca nu-i atenta ii iei papucul !Si incearca sa o faci sa nu simta nimic!

Exact, vezi daca vrea sa faca sex, faci invers:))).
P.S:Eu stiam ca se ia pantoful, la voi miresele merg in papuci?:)).
 

lord ion

West Marshal
Exact, vezi daca vrea sa faca sex, faci invers:))).
P.S:Eu stiam ca se ia pantoful, la voi miresele merg in papuci?:)).

sa fii tu sanatos cite gagici trec pe la 11-12-1 la adidasi =)))
stai tu intr-o pereche de pantofi/sandale cu toc, nou nouti de pe la 1-2 ziua, cind mergi la biserica, pina a doua zi dimineata...
cit despre mireasa... trebuie imbirligata de o prietena sa iasa afara la o tigara/discutie "intre fete" ca sa poata fi furata, sau daca se fura pantoful, la fel sa o faca sa se descalte sa se relaxeze putin....
 

DeletedUser12152

Guest
Ai grija! Poate te da pe mana politiei :))

Sfat:
Te duci la ea, i spui ce ai de gand si s-a rezolvat.

O zi buna!
 

DeletedUser

Guest
Mai este o modalitate.
Iti cumperi un Colt .45.
Cumperi un silencer.
Si faci pe Hitman, o impusti in cap, o tarasti pana ii baie, si ii furi pantofii.Doar ca asa nu mai are farmec:)).
 

lord ion

West Marshal
apropo... la noi in zona se fura mireasa...
pe mine m-a costat o naveta de vin, si o sticla de whiskey...
au cerut si bani, dar i-am trimis la plimbare...
le-am zis sa o pastreze :))) =)))
 

DeletedUser9129

Guest
omule... dupa ce danseaza te bagi sub masa ca sigur o sa sil dea jos...(nu cred ca este vreo femeie in lume pe care sa no deranjeze pantofii cu toc...)
 

DeletedUser9859

Guest
omule... dupa ce danseaza te bagi sub masa ca sigur o sa sil dea jos...(nu cred ca este vreo femeie in lume pe care sa no deranjeze pantofii cu toc...)
El vorbea de papuci...:)
On:
Cam asta ai putea face....dar chestia e cum iesi de sub masa fara se te vada toata lumea...
 

DeletedUser9129

Guest
astepti pana la urmatorul dans sau daca sunt unite sau apropiate mesele treci la urmatoarea pana ajungi la usa sau la locul tau si cand te ridici zici ca ai scapat telefonu
 
Sus