sfaturi pentru muncitoti

  • Autor subiect DeletedUser12358
  • Data de început

DeletedUser12358

Guest
imi puteti da si mie sfaturi pentru a fi un muncitor foarte bun?
 

DeletedUser12358

Guest
stiu asta dar doream sa aflu lucruri noi precum:ma rog in biserica de atatea ori,trebuie sa nu port palarie sau alte iteme ...etc
 

DeletedUser10847

Guest
stiu asta dar doream sa aflu lucruri noi precum:ma rog in biserica de atatea ori,trebuie sa nu port palarie sau alte iteme ...etc

se zice ca atunci cand te rogi la biserica fara cal, palarie si arma iti pica lucruri mai bune la munci si la magazine, dar la mine nu a prea mers... in rest... fa cum ti-au mai spus, cumpara haine cu construire si pune totul pe putere si constructie;)
 

DeletedUser12358

Guest
ok va multumesc daca stie altcineva alte lucruri legate de problema mea il rog sa posteze
 

DeletedUser10446

Guest
setul de quaker/quakerita
la biserica fara cal, palarie,arma si fara bocanci...se aude..
Sa iti iei haine sa faci cat mai repede foreaza dupa titei si stinge incendiul pentru bani si noroc
 

DeletedUser12159

Guest
tu trebuie sa porti doar hainele cu contruire , papuci de quaker , cheie fixa , jacheta rosie , jobenul lui lincoln , esarfa rosie , magar , tequilla , dar cel mai preferat e setul de quaker/queakerita intreg , pt ca da cu vreo 7 mai putin la construire , dar face din conducere si din reparare , deci isi revine cumva si intrece :D(in caz ca esti caracter feminin , papucii sunt pantofi de pelerin)
 

DeletedUser

Guest
Sfaturile...nu sunt tutorialele sau FAQ-urile?Aici sunt doar intrebari si solutii...si apasa si "CAUTA" daca nu vrei ca toata lumea sa iti sara in cap :)
 
Sus