Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
DACA NU AI FOST ATENT! Se scrie "Pink Kitty", nu "pinck kiti"... topicul asta a fost deschis sa spaman, in limitele bunului simt... insa eu zic... chiar daca a fost deschis topicul asta, asta nu inseamna ca ii oreste pe altii sa spameze in alte locuri... chiar nu vad rostul temei acesteia, mai ales ca pana acum nu a strans mai mult de 20 de posturi... :confused:

EDIT: Sorry, s-au strans 20 de posturi... voiam sa spun cu mult peste 20... sau 30, hai...

prietene mai relaxeaazzate si tu putin,tocmai azi am fost cu o fata fierbinte in oras (...) si sunt foarte relaxat :))=))...
la fiecare post raspunzi nervos numa cu cauta..la unele le inteleg si eo...
 

DeletedUser

Guest
prietene mai relaxeaazzate si tu putin,tocmai azi am fost cu o fata fierbinte in oras (...) si sunt foarte relaxat :))=))...
la fiecare post raspunzi nervos numa cu cauta..la unele le inteleg si eo...

Eu sunt relaxat, chiar sunt... daca se intelege din posturile mele ca-s nervos, asta e altceva... eu nu stiu cum unui om (ca mine) care asculta Mozart, melodii linistitoare, muzica care calmeaza sufletul, uraste manelele si rock-ul sa fie nervos, daca chiar nu are motivul?! Eu spun "CAUTA" ca sa se invete, dar si pentru ca sunt multe topicuri respective... altfel nu as spune "CAUTA" doar ca sa ma aflu in treaba... si eu, pe langa ca spun "CAUTA" mai dau si raspunsul... nu numai ca sa-mi fac posturi...
 

DeletedUser5250

Guest
Te rog să ne anunţi MihaiGavrilescu,dacă au fost de acord şi ceilalţi admini.
 

DeletedUser

Guest
care ceilalti admini ca nu sta aproape nimeni online...nu mihaigravrilescu si kitty
 

DeletedUser

Guest
da doamna eu sunt speriat nu mai fac prostii promiit !aau:eek: ma prins DEVEteran aoleu ma jupoaie undei sura al meeu cand ai nevoie de :mad:el ajutor?? Kitty ajutor promit ca ma spal de 6 ori pe zi de doua ori (chiar daca ma spalam dupa fiecare masa)si imi fac temele si tot ce vrei helpme........;)

Ce zici ma? auzi ca ma spal dupa fiecare masa si altele . ma omule poti sa faci tu ce ai chef ca daca meriti warn il iei!
 

DeletedUser

Guest
ai de viata mea ce bestie am vazut azi noapte!
spam spam spam
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus