Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

lord ion

West Marshal
:ras::ras::ras:


15:24 S A FURAT MIREASAAAA xx -----: aveti ceva inf legate de pozitionarea atacatorilor?
15:25 S A FURAT MIREASAAAA 71 lord ion: da, sint pozitionati in spate =)))
15:25 S A FURAT MIREASAAAA xx -----: da...ms

oare m-a crezut?
 

DeletedUser

Guest
Cineva sa imi explice va rog cum am gasit cheia 3 fara sa am premium NICIODATA si cu un noroc asa mic pe beta,cine nu ma crede sa se uite pe beta la profil!!!


 

DeletedUser19796

Guest
Buna. sunt nou in photoshop si am facut o creatie, ce parere aveti?
jizxaw.jpg
 

DeletedUser

Guest
Cineva sa imi explice va rog cum am gasit cheia 3 fara sa am premium NICIODATA si cu un noroc asa mic pe beta,cine nu ma crede sa se uite pe beta la profil!!!



nu scrie nicaieri ca trebuie sa ai 5k,6k,10k norocu la jefuitor sa cada cheia,ai destule punde de munca,si ti-a cazut..:mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Cineva sa imi explice va rog cum am gasit cheia 3 fara sa am premium NICIODATA si cu un noroc asa mic pe beta,cine nu ma crede sa se uite pe beta la profil!!!



cu raportu ista cred ca cerintele pt cheie ar fi 750+ pdm si 89% motivatia. ai bagat ceva rugaciuni sau ai avut pe tn ceva iteme din setul de sarbatori?
 

DeletedUser

Guest
cu raportu ista cred ca cerintele pt cheie ar fi 750+ pdm si 89% motivatia. ai bagat ceva rugaciuni sau ai avut pe tn ceva iteme din setul de sarbatori?

nu m-am rugat de luni de zile si nici un item din setu de sarbatori nu am purtat,am purtat ce port si acum pe mine pe beta uita-te
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus