Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
chiar mi-au placut pozele. in tinerete faceam si eu poze ce doream sa fie "arta fotografica"...
acum, poze de familie...
dar am sa-mi iau un aparat mai performant decit cel pe care il am acum, si am sa mai prind si eu ceva instantanee mai interesante ;)

mie nu imi place deloc sa pozez oameni, pur si simplu nu imi place!:ras:
 

DeletedUser

Guest
Macar pe redtube ai vizualizari chiar daca nu ai simtul umorului si carisma:ras:
 

DeletedUser593

Guest
Niciodata nu am inteles de ce atata stres pentru tezele astea! E doar o lucrare oarecare care o dai o data pe semestru! In plus reprezinta mai putin decat o nota! :huh:

Ma doare la basca de teza, cu profa asta e o nimica toata + ca am facut azi un fel de recapitulare
 

lord ion

West Marshal
Niciodata nu am inteles de ce atata stres pentru tezele astea! E doar o lucrare oarecare care o dai o data pe semestru! In plus reprezinta mai putin decat o nota! :huh:

isi ia o salata de la taica-su, si restrictionare la tot ce inseamna tehnologie :ras:
ce uimit va fi sa vada o carte... [de beletristica, nu manuale]
 

DeletedUser

Guest
isi ia o salata de la taica-su, si restrictionare la tot ce inseamna tehnologie :ras:
ce uimit va fi sa vada o carte... [de beletristica, nu manuale]

Chestia asta cu restrictionatul mi se pare o instigare la frauda. Nu o sa incerce sa invete, o sa inerca sa copieze!:ras: Deci tot taica-su pica de fraier ca ii cumpara cel mai nou model de telefon ca a luat o nota mare la teza, din moment ce el a copiat!:ras:
 

DeletedUser593

Guest
Chestia asta cu restrictionatul mi se pare o instigare la frauda. Nu o sa incerce sa invete, o sa inerca sa copieze!:ras: Deci tot taica-su pica de fraier ca ii cumpara cel mai nou model de telefon ca a luat o nota mare la teza, din moment ce el a copiat!:ras:

Habar n-ai ce bine-ti prinde o conectiune la internet pe timpul unui test/teza :ras:
 

DeletedUser

Guest
Am fost prinsa o data copiind de pe telefon, si profesoara respectiva mi-a luat lucrarea si telefonul si a zis ca mergem la doamna directoare, am mers cu ea la directoare ( mai avea un pic si iesea la pensie) i-a povestit profesoara ce s-a intamplat, au stat s-au gandit si concluzia a fost ca nu au mai vazut asa ceva, ca e ceva nou, unic si inedit si am scapat si fara nota 1 si mi-au inapoiat si telefonul:ras:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus