Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Si cu $ 2456 - 7370 la Jefuitor de morminte am ceva sanse sa prind Cheia #3 ? :confused:
 

DeletedUser

Guest
ba da, dexteritatea la jefuitor si carisma la negustor

Pai normal ca te ajuta alea, pentru ca ti le cere munca. Daca adaugi multe puncte unei munci iei noroc mai mare decat daca ai adauga doar 2-3.

Uite , pentru a iti da seama ce greseala faci sa imi zici aici 4 atribute si 4 indemanari .

Atribute:
Putere
Mobilitate
Dexteritate
Carisma

Indemanari:
Vigoare
Comert
Impuscare
Calarie




Atata timp cat nu til cere la munca . Nici un atribut/indemanare nu te ajuta. Asta ziceam eu .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2854

Guest
Pai normal ca te ajuta alea, pentru ca ti le cere munca. Daca adaugi multe puncte unei munci iei noroc mai mare decat daca ai adauga doar 2-3.



Atribute:
Putere
Mobilitate
Dexteritate
Carisma

Indemanari:
Vigoare
Comert
Impuscare
Calarie




Atata timp cat nu til cere la munca . Nici un atribut/indemanare nu te ajuta. Asta ziceam eu .

In primul rand eu nu am zis niciun atribut acolo . IN al doilea rand , in momentul in care alegi sa pui punct intr-un atribut punctele se pun la toate indemanarile din seria atributului .
 

DeletedUser

Guest
Vrei sa zici ca sunt munci care nu necesita indemanari?

Nu dar ma refeream ca nu te ajuta comertul (de exemplu) cum au zis ei ca eu dau la ceva ce nu are comert si nu ma ajuta deloc.

Te ajuta o anumita indemanare/atribut daca munca la care vrei sa dai il cere.

IN al doilea rand , in momentul in care alegi sa pui punct intr-un atribut punctele se pun la toate indemanarile din seria atributului .
Chestia e logica. Nu te mai da zeu
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus