Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9859

Guest
pe care tu ai furat`o de la altii

De la Tw team?Daca e asa si PWG a furat ideea de la loteria romana, care a furat ideea de la loteria germana etc....

Macar eu am modificat formatul loteriei facute de PWG, dar tu mi-ai copiat in detaliu formatul, modificand sumele de bani si sansa de castig si nici macar nu ai facut pe toate lumile.
 

DeletedUser

Guest
De la Tw team?Daca e asa si PWG a furat ideea de la loteria romana, care a furat ideea de la loteria germana etc....

Macar eu am modificat formatul loteriei facute de PWG, dar tu mi-ai copiat in detaliu formatul, modificand sumele de bani si sansa de castig si nici macar nu ai facut pe toate lumile.

Eu nu sparg conturi ca tine :razz::mad:
 

DeletedUser9859

Guest

Depinde.Ai 2 optiuni:

1-Furnizor, adica ne dai x copii pe luna si primesti intre 100 si 50 de dolari/copil, depinde de varsta.


2-Vanzator pe teren, adica te duci si vinzi copii pe care ti-i dam noi si primesti 10-15 dolari/copil vandut.

Stiu ca e mai avantajoasa prima da' ai nevoie de multi copii...
 

DeletedUser12402

Guest
C*cat.Justin Bieber pe Music Channel.
I don't want to live on this planet anymore.
 

DeletedUser12402

Guest
Depinde.Ai 2 optiuni:

1-Furnizor, adica ne dai x copii pe luna si primesti intre 100 si 50 de dolari/copil, depinde de varsta.


2-Vanzator pe teren, adica te duci si vinzi copii pe care ti-i dam noi si primesti 10-15 dolari/copil vandut.

Stiu ca e mai avantajoasa prima da' ai nevoie de multi copii...
Prima varianta.Fac rost de copii foarte usor fiindca am o metoda foarte "inovatoare".
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus