Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6410

Guest
400462_452106024821852_1147799578_n.jpg
 

DeletedUser593

Guest
TwTimes e la nemti, iar gazeta e la noi, deci tot acolo, tot revista care apare la inceputul lunii, are aceeasi structura:razz:.
Mutam aici discutia ca l-am vazut pe lord ion prin zona :ras:
Deah, am incercat sa facem in asa fel incat sa lansam gazeta la inceputul lunii :razz:
Aia de pe site cu echipa ar cam trebui sa o modific putin oricum
 

DeletedUser19531

Guest
Poate in noul numar al gazetei de perete o sa cauti informatii despre animalele de companie si despre misiunea mitul cu ultima recompensa(nu despre lupa), ce spui???

info:
Google o sa retrogradeze site-urile care pirateaza.

Oare cu ce ajungem la intersectia dintre nori???
texture_deco_11.png

a) cu calutul:
jobicon_11.png

b) cu barca:
jobicon_4.png

c) alta varianta.
 

DeletedUser

Guest
Care e cea mai buna meserie? Sa zicem ca ma axez pe negot. Am cam uitat de moment ce nu am mai jucat TW de muuuuult timp.
 

DeletedUser19531

Guest
Care e cea mai buna meserie? Sa zicem ca ma axez pe negot. Am cam uitat de moment ce nu am mai jucat TW de muuuuult timp.

Cred ca aia de zidar, poti vinde materiale de constructie(pentru asta ai nevoie de ascundere si indemanare motrica), primesti mancare, tigari , bautura, bani si mai ai si pauza.
 

DeletedUser9859

Guest
Apropo de asta...stie cineva unde e tutorialul ala al lui Wish cu lvl 50 in nu stiu cat timp?Daca se deschide o lume noua odata cu 2.0 vreau sa ma reapuc si eu de joc..
 

DeletedUser

Guest
Apropo de asta...stie cineva unde e tutorialul ala al lui Wish cu lvl 50 in nu stiu cat timp?Daca se deschide o lume noua odata cu 2.0 vreau sa ma reapuc si eu de joc..

Si eu l-am cautat. Level 50 in o saptamana parca. A facut pe beta. Din cate imi amintesc era axat pe pune capcane.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus