Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24699

Guest
Api daca pui imagini cu ganja farmer :)) Nu-i plac fermerierii ...Drept e ca e si un fermier ilegal, dar nah :)))
 

DeletedUser15496

Guest
nu zice nimic iulian si restu (greii)
si spune patrat =)) moderatorul model care isi face treaba ! :blink:
 

DeletedUser24699

Guest
restul iti sunt prieteni :)) Am vazut o gramada de favorizati care nu iau warn, iar eu care nu cunosc pe nimeni, iau intr-o veselie.
Da lasa ca e bine asa + ca ceilalti poate nu stiu ce-i un ganja farmer :)) patrat inca nu stie ce-i aia mary jane, ca ti-o stergea si aia =))
 

DeletedUser15496

Guest
mary jane e fata aia din spider-man care e faza ? indrazneste sa imi stearga semnatura fara motiv ? :))
 

DeletedUser24699

Guest
Semnatura ta, numa la aia nu se refera, la alta mari care-i soara cu juana.
 

DeletedUser15496

Guest
de unde stii tu asta ?
daca se referea la marijuana scriam acolo ganja sau sensimilia sau nu mai dau denumiri ca ma arde iar patrat dupa ce ma plictisesc de fata aia din spider-man :):)
 

DeletedUser15496

Guest
dar acum am io o intrebare...
aia care au dat numele la personajul ala "Mary Jane" la ce se gandeau ? =))
 

DeletedUser20585

Guest
Iar s-a uitat de migrare.. tin sa reamintesc ca lumea 5 numai are batalii.


Asteptam migrarea. Eu unul sunt satul de toate chestiile cu rutele si munca alea alea. Nu cred ca asta este in dezavantaj pentru INNO si tin sa amintesc ca ni s-a promis ca o sa se activeze curand.. acel curand, cand v-a fi?
 

DeletedUser24680

Guest
Rich, just4fun a zis ca intr-o luna (a trecut vreo saptamana din acea luna) vor fi stabilite rutele, dupa aceea, mai avem de rabdat, ca nu pusca din degete :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus