Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23958

Guest
Dupa reprosul ca nu era nici un imparat.


Ciudat, in raspunsul lui ambele ghilimele sunt jos, cand a zis ca de asta le-a pus, ambele sunt sus, deci are tastatura in engleza, nu in romana, la un sarci pe gugal am gasit exact raspunsul lui, cu ghilimelele jos :Ph34r:

Si te cam roade bibilica ca nu ai raspuns tu primul?
 

DeletedUser

Guest
nu ma roade nimic :P.

Chiar nu ma intereseaza concursul, ma deranjeaza faptul ca faci pe inteligentul :). Si, ti-am dovedit ca tu esti magarul pana la urma.
 

DeletedUser23958

Guest
Inca o intrebare, cand migram, banii lichizi migreaza si ei sau doar cei din depozit? :nesigur:
 

DeletedUser

Guest
Si la ultima intrebare raspunsul lui twightshine a fost: "Franz Beckenbaue." , care este gresit,deoarece numele jucatorului este Franz Beckenbauer Si ca sa fim si mai corecti,numele lui complet e "Franz Anton Beckenbauer"

Se vede ca nu il favorizezi pe twightshine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23958

Guest
Si la ultima intrebare raspunsul lui twightshine a fost: "Franz Beckenbaue." , care este gresit,deoarece numele jucatorului este Franz Beckenbauer

Se vede ca nu il favorizezi pe twightshine

Deci eu am raspuns mai bine ca el si nu am primit punct :confused:
 

DeletedUser

Guest
ok, am mancat o litera :P, se mai intampla :).

Si nu are cu ce sa ma favorizeze, din moment ce am spus ca nu ma intereseaza concursul :))
 

DeletedUser23958

Guest
Macar daca se dadea acolo 6k pepite primului loc, dar este facut doar pentru mai multa activitate pe forum....cred :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus