Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
si care e problema ta ?
daca te uiti bine ai sa vezi ca ala o pus intrebarea la o ora dupa ce a postat kod acel link - mai bine iti vezi de papusile tale

Bine ma,bine.Sa zicem ca nu continui din cauza asta:
1.6. Membrilor forumului le este interzis sa provoace moderatorii sau adminii in mod deliberat. Posturile care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti. De asemenea este interzisa postarea de acuzatii aduse echipei de administrare a forumului si jocului.
Si apropo,eu am bunul simt si o sa tac din gura.Dar asta nu inseamna cu un admin poate sa se poarte cum vrea(mai bine iti vezi de papusile tale):
1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite, a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori sunt puse intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 

DeletedUser6410

Guest
Bine ma,bine.Sa zicem ca nu continui din cauza asta:
1.6. Membrilor forumului le este interzis sa provoace moderatorii sau adminii in mod deliberat. Posturile care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti. De asemenea este interzisa postarea de acuzatii aduse echipei de administrare a forumului si jocului.
Si apropo,eu am bunul simt si o sa tac din gura.Dar asta nu inseamna cu un admin poate sa se poarte cum vrea(mai bine iti vezi de papusile tale):
1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite, a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori sunt puse intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

Ti-a luat ceva sa cauti aceste reguli :up: felicitari tocmai ai citit regulamentul :ras:
 

DeletedUser

Guest
capture6546.png


De aseara pana azi :D
 

DeletedUser

Guest
Si motivatia aia cum se explica? Sti...imbunatatirile de motivatie merge 1 data la 10 min. Nu dau cu seama cum ai reusit sa ai motivatie mare tot timpul sa poti scadea atata.

pai din cate vezi dadeam la 3 munci :P.. dau la toate 3 pana ajunge motivatia la 75, si bag un tutun de mestecat, exact 10 minute dureaza.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus