Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Snapshot_2013_08_13_145326.png


poza unicala.
 

DeletedUser2097

Guest
maimutica de la circ are cu totul si cu totul alt rol, nu este o misiune de teminat :D

Am reusit sa fac 3 iteme mov si 2 iteme verzi, in aceiasi runda, a doaua oara erau doar mov :D

Mai incerc, si revin cu amanunte, daca asa e :D
Poate a fost doar o coincidenta, dar nu cred

vrei sa zici ca daca ii dai mai multe produse ( rare cu atat mai bine ) iti creste sansa de noroc pentru itemele rare ?
 

DeletedUser

Guest
hm, am citit primele pagini de aici, de la spam, pe vremea aia exista frica de admini, acum va trageti cu ei de sireturi :D
 

DeletedUser

Guest
vrei sa zici ca daca ii dai mai multe produse ( rare cu atat mai bine ) iti creste sansa de noroc pentru itemele rare ?

Ceva de genul, doar ca din cate am observat difera de la lume la lume de ce produse e nevoie pentru maimuta sa pice ceva mai buna, adica pe georgia mi-a mers mult si bine cu cafea macinata, numai iteme de la rar am luat, cu cate 20-30 de cafea data.. am incercat pe hawaii, nu a mers cu cafea, am incercat si cu figurine de aur, tot nu a mers,parca a mers cu lana fina, sau ceva de genu.
Nu luam niciodata iteme de la obisnuite cand dadeam 20+, nu aveam in inventar 800 de bucati, ca testam daca sigur e asa :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus