Supereroii Westu-lui

DeletedUser

Guest
De vreme ce nu mai dau de Trompeta, cel care trebuia sa se ocupe de povestile eroilor, probabil a fost rapit de extraterestrii, am sa fac eu iar toata treaba.

drsiprof-1.png


Dr. Danil Trollinus si Prof. Alexander Ridichead este un celebru cuplu necunoscut de nimeni de supereroi. Danil, fiul maretului baiat cu apa de la FC Spartani, Leonidas, este un genial savant suferind de retard mental mediu. Parintii lui iubitori au muncit la foc automat pentru a obtine prin diverse cai banii pentru un eye-pad, un aparat de ultima generatie foarte scump produs in China la pretul unei gume mestecate, pe care sa-l ofere progeniturii lor. Folosindu-si intelectul superior, Danil si-a inlocuit corpul cu eye-padul primit cadou. Parintii lui au inteles ca nu trebuie sa creasca printre copiii mediocrii de rand, asa ca l-au trimis la Academia Celor Mai Genii Geniali, unde harul sau sa fie folosit la potential maxim pe post de curatator de cartofi. Acolo l-a intalnit pe Alexander, un copil la fel de genial ce a inventat propia lui limba numita romaneza. Intre cei doi a fost dragoste la prima vedere, unindu-se intr-un imbatabil cuplu de super savanti ce vor ajuta in lupta impotriva OMM.
Se zvoneste ca in viitor ei il vor crea pe Geiaminator.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2854

Guest
Eu nu ti-am atras interesul incat sa ma bagi acolo ? Daca da vreau sa desenezi niste gratii in fata mea ca si asa is puscarias .
 

DeletedUser2854

Guest
Ce? De cate ori sa mai spun ca nici un user de pe forum nu va aparea aici?

Bine iti dau o idee de personaj . UN retardat social care e puscarias . Seamana mult cu ady yo baiat de pe forumul asta , lumea zice ca sunt gemeni .
 
Sus