The-West 2.0 - Playground

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
cand nu o sa va ma mai milogiti atat.
va garantez eu,ca astia care tot cer coduri si intreaba cand o sa mai primeasca,nu o sa prindeti nicioodata.

speram sa nu fie asa :P
 

DeletedUser

Guest
cevaa???:d

edit lord ion: doar un warn...
2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam, acesta fiind pedepsit conform regulamentului. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect, altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de lungime a postului si pedepsita ca atare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18983

Guest
Dar codurile se primesc pe chat aici sau in mesajele private?
 

DeletedUser22773

Guest
haideti sa va dau un sfat colegii mei,daca va mai milogiti atata pentru coduri,o sa ne mai dea un c***t coduri,nu vedeti ca stam de 2-3 zile fara coduri ca ne milogim atat?

Concluzia: lasa sa vina de la sine:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
haideti sa va dau un sfat colegii mei,daca va mai milogiti atata pentru coduri,o sa ne mai dea un c***t coduri,nu vedeti ca stam de 2-3 zile fara coduri ca ne milogim atat?

Concluzia: lasa sa vina de la sine:)

ma sti dc intrebam noi mereu.pentru ca sa stim cand sa intram si sa nu dam in continuu refresh la topicu' asta.
 

DeletedUser

Guest
numai avem coduri, s-au vandut toate....
35lsxvk.png
N-are cum sa se fi vandut :hmf: Mai dati-ne KODuri , va rugam :d
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus