The West 2.0

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Trebuie sa-si scoata si INNO ceva , pentru ca si ei fac ceva pt tw , si mai si dau $ pt compania de host , si ce le mai trebuie ..

nu ii mai plange tu atata' ca INNO de cand exista ar trebui sa plateasca serverele doar din dobanda de la banca pe banii care i-a castigat pana acum de la noi si ar trebui sa inceapa sa dea premii si in bani ;)
 

DeletedUser19531

Guest
Misiunile noi de ziua independentei incep pe 1 iulie sau pe 4 iulie???
 

DeletedUser19531

Guest
Au scazut daunele pentru armele personalizate, acuma la nivel 120 au daunele 91-100. Pe ro daunele inca sunt la 121-130.

Din cate am inteles vor aparea modificari la noile seturi (cele pentru ziua independentei).
 

lord ion

West Marshal
mda... din cauza unora jocul asta nu mai are nici un farmec... playerii nu trebuie sa gaseasca singuri misiunile sau alte "quest-uri"...
se da pe "goarna" orice noutate...
unde erau timpurile cand MihaiGavrilescu dadea indicii subtile pentru belle stars?
acuma vede racanul poza, si gata quest-ul...
 

DeletedUser

Guest
mda... din cauza unora jocul asta nu mai are nici un farmec... playerii nu trebuie sa gaseasca singuri misiunile sau alte "quest-uri"...
se da pe "goarna" orice noutate...
unde erau timpurile cand MihaiGavrilescu dadea indicii subtile pentru belle stars?
acuma vede racanul poza, si gata quest-ul...

Imi amintesc cand era inceputul la coltul si sabia de aur si toti se intrebau ce sa faca cu un bulgare neobisnuit si ieseau zeci de pagini de teorii,asa ar trebui sa revina,alea erau vremurile bune al the-westului :cooln:
 

DeletedUser593

Guest
Imi amintesc cand era inceputul la coltul si sabia de aur si toti se intrebau ce sa faca cu un bulgare neobisnuit si ieseau zeci de pagini de teorii,asa ar trebui sa revina,alea erau vremurile bune al the-westului :cooln:
Ala nu era "La inceput". "La inceput" era cand se intreba lumea cum sa-l bata pe Jacob sau de unde se face rost de prastia lui Huck.
 

DeletedUser

Guest
Ala nu era "La inceput". "La inceput" era cand se intreba lumea cum sa-l bata pe Jacob sau de unde se face rost de prastia lui Huck.

Neb nu imi mai amintesc nimic din 2008,chiar daca am inceput sa joc pe l1 la o luna dupa ce a aparut tw.ro ,cred k si grafica vechiului tw am uitat-o...
 

DeletedUser23479

Guest
Joc The West din 2009 si pot sa spun ca este singurul joc de care nu m-am plictisit in un an.Pe primul meu cont puneam cate un punct la toate abilitatile ca sa fie egale.:)
Ce vremuri.........
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus