The West noutati si restu

  • Autor subiect DeletedUser26478
  • Data de început

DeletedUser26478

Guest
Bună seara The-West România. În primul rând îmi cer scuze dacă nu am pus un titlu corect. În al 2-lea rând vreau să știu dacă se merită să mă reapuc de acest joc. Cei drept am o pauză de aproximativ 3 ani de când am părăsit acest joc și din câte observ s-au facut mari updaturi fie ele bune sau nu.

Dacă e să ma reapuc, pe ce ar fii bine să ma axez? Înainte puneam atribute / îndemânări pe comerț, pune capcane, construire(pentru muncitori).

O ultimă întrebare: la duelist sau modificat/schimbat atributele și formulele pentru daune si e mai erau? Ce atribute afectează un duel?
La luptelel din fort sau realizat modificări ?


Multumesc mult. Vă urez o seară placută în continuare.
 

DeletedUser25880

Guest
Mai bine nu te apuca,pierdere de timp,nervi si in caz ca te apuci si vrei sa faci ceva in joc si bani.
Sau poti sa faci capcane pana pe la 80 dupa constructie pana pe la 120 si bagi comert daca nu-ti iese cu itemele de duel/fort.
 

DeletedUser26478

Guest
Mai bine nu te apuca,pierdere de timp,nervi si in caz ca te apuci si vrei sa faci ceva in joc si bani.
Sau poti sa faci capcane pana pe la 80 dupa constructie pana pe la 120 si bagi comert daca nu-ti iese cu itemele de duel/fort.

Pentru un joc nu am de ce să mă enervez, chiar și așa e doar un joc nu-i dau importanță. Nu câștig nimic daca mă enervez.
În fine am hotărât să mă reapuc.
 

DeletedUser26263

Guest
apuca-te de el si afli tu singur ce si cum. ne intrebi pe noi daca merita sa joci tu nu stiu ce joc... serios ? :huh:
 
Sus