Three Rivers (Ofertă)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

lord ion

West Marshal
"Maria Roalstad: Psst. Tocmai am auzit ce aţi vorbit.Waupee habar nu are, ce valoare are aurul cu adevărat. Îţi fac o propunere. Tu îmi dai aurul şi eu îţi plătesc 1600 de dolari. Waupee se va mulţumi şi cu 200 de dolari.

Indicaţie: Ai două posibilităţi pentru a sfârşi această misiune. Poţi merge şi la Waupee. El îţi poate face o altă propunere. "

e vreun schepsis la misiunea asta?
aleg indianul sau dansatoarea?

am dat cauta dar nu am gasit nimic...
 

DeletedUser

Guest
Daca ai ales si cealalta decizia cu pipa indiana de la wauppe alege-o si pe asta tot de la wauppe....Daca le-ai ales pe amandoua o sa fii aproape de sabie;)
 

DeletedUser6863

Guest
Nu, ca nu ma pot abtine: acu; in loc de "inchideti topicul" se zice "offtopic" =))
 

DeletedUser

Guest
Şi dacă data trecută am ales cu şerifu',amu' dacă aleg cu indianu' o să mai pot obţine sabia asta misterioasă?
 

DeletedUser

Guest
nu trebuia sa alegi indianul si la lvl 25 si 39 daca nu ai ales nu mai poti sa iei sabia
 

DeletedUser3941

Guest
Alegi indianul si la misiunea urmatoare iarasi alegi indianul (Sabotaj). Trebuie sai duci capcane de castori, si la lvl 57 vei primi misiunea cu sabia lui hernandos.
 

DeletedUser7994

Guest
pana la urma ce damage are sabia lui hermando?sa-mi zica cineva ce o are
 

DeletedUser965

Guest
eu am level 57 si nu am primit nici o misiune nimic...si am respectat intocmai ce scrie aici pe west...am verificat de vreo 3 ori si totul este facut exact...habar n-am ce sa fac incontinuare.
 

DeletedUser2948

Guest
Luni - intre orele 19:00-19:20 ... fara arma si cu carte de cantece la produs iti apare la indian o misiune care iti da bilet 3...

si daca ai bilet 1, 2 3 si cazma iti apare la barman o misiune in care iti da sabia:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus