TrainStation

  • Autor subiect DeletedUser3941
  • Data de început

DeletedUser3941

Guest
Joaca istoria cailor ferate de la originile acesteia pana la trenurile supermoderne ale viitorului!


TrainStation este un joc pe facebook in care tu iti contruiesti propria statie si asamblezi trenuri pe care le vei trimite in diferite destinatii. Poti transporta pasageri, marfa, sau diferite vagoane speciale. In ecranul statiei se intampla cea mai mare parte din actiuni, cum ar fi trimiterea trenurilor in calatorii, colectarea profitului dupa sosirea acestora, colectarea parcelelor de telegrame si multe alte lucruri. Din magazin se pot cumpara o multitudine de locomotive, vagoane de pasageri si marfa, diferite cladiri, decoratii si accesorii pentru statie, bazate pe nivele. Poti de asemenea completa diferite dobandiri, citi despre datele fiecarei locomotive in muzeu, trimite cadouri si vizita statiile prietenilor tai.

Daca ti se pare interesant, jocul il poti gasi tastand "TrainStation" in motorul de cautare al facebook-ului. Dupa ce l-ai gasit, apesi pe "Go To App", permiti accesul acestuia si incepi aventura!

Pentru ca jocul sa nu devina plictisitor, poti sa iti inviti prietenii sa joace, sau sa adaugi ca prieten cineva care deja se joaca. Acest proces este automat, iar daca deja ai prieteni care joaca TrainStation, ei vor fi vecinii tai. Veciniilor tai le poti trimite cadouri si trenuri.

Daca doriti sa ne jucam impreuna, scrieti-va link-ul profilului vostru facebook.
(click aici pentru profilul meu)

Si acum cateva imagini:

Aceasta este statia mea:

JGWBp.png


Un tren in drum spre destinatie:

X47o2.png


Un tren care asteapta in statie:

nzlIw.png


Si o imagine exemplu din magazin, de unde se pot cumpara toate lucrurile necesare dezvoltarii statiei si a trenurilor:

Qxpq5.png


Va astept si pe voi!
 

DeletedUser8674

Guest
fain jocu,dar ce trebe sa fac
imi apare o femeie,atat\


EDIT:acum merge
 

DeletedUser

Guest
Abea nivelul 6, in 8 ore imi ajung cele 4 trenuri acasa, sper sa fac cateva niv. maine. :dastardly:
Edit: Niv. 7 :D
 

DeletedUser8674

Guest
nivel 12
mi-am trimis trenurile la o tura de o saptamana
 

DeletedUser10567

Guest
Tare. Level 6. Dar cum pot sa-mi fac mai multe linii de tren in statia mea? Adica pot trimite in statie doar 4 trenuri, cum pot trimite de exemplu 10?
 

DeletedUser

Guest
Nivel 10 :). Intradevar cum poti construi mai multe cai ferate in gara ta?
 

DeletedUser19023

Guest
mi-am trimis si eu trenul in tura de o saptamana

imi da 452 de xp si 21422 bani
 

DeletedUser3941

Guest
Nu merita sa trimiteti trenurile pentru o saptamana la nivel mic, profitul este mult mai scazut. Eu va recomand sa trimiteti pentru un interval de 8 ore si mai tarziu pe o zi intreaga.
Pentru a cumpara o noua cale ferata, deschideti magazinul si navigati la "Show station extensions and themes" si cautati "2nd Rail". De asemenea va recomand sa cumparati mai multe sloturi pentru trenuri si extensii pentru statie pentru a putea construi mai multe cladiri care sa genereze pasageri.
 

DeletedUser8674

Guest
Nu merita sa trimiteti trenurile pentru o saptamana la nivel mic, profitul este mult mai scazut. Eu va recomand sa trimiteti pentru un interval de 8 ore si mai tarziu pe o zi intreaga.
Pentru a cumpara o noua cale ferata, deschideti magazinul si navigati la "Show station extensions and themes" si cautati "2nd Rail". De asemenea va recomand sa cumparati mai multe sloturi pentru trenuri si extensii pentru statie pentru a putea construi mai multe cladiri care sa genereze pasageri.

la lvl 15 pot trimite,are rost?

edit:am dat cancel
 

DeletedUser

Guest
M-am apucat si eu de acest joc , sa vedem daca ii ceva de capul lui .
 
Sus