Triburile

  • Autor subiect DeletedUser10567
  • Data de început

DeletedUser10567

Guest
Impreuna cu un bun amic, am creat un trib in lumea 29. Cine are chef de jocul asta sa ma caute. Nume: fastect

Da, da stiu ca toti sunteti plictisiti de el si ca fiecare de aici (SPER ca) a avut cel putin 350 de sate, dar de ce sa nu incercam ?

O sa recrutez doar nume mari ale forumului si persoane >13 ani ca sa am subiecte sa le pot dezbate.
 

DeletedUser

Guest
eu am avut 450 :) m-as baga dar din pacate nu am timpul necesar :(
 

DeletedUser10567

Guest
Daca copiii din avatar sunt ai tai, atunci cred ca vorbesc cu o persoana matura. Mi-ar face placere sa joc cu tine, sincer.
 

DeletedUser

Guest
da, sunt baietii mei si asta e un motiv pentru care nu ma pot reapuca de triburile din nou.
 

DeletedUser

Guest
>Pentru ca toate persoanele in varsta sunt mature.
>Pentru ca toate persoanele tinere sunt imature.

Eu tot incerc sa ma reapuc de joc, dar imi amintesc de nivelul ridicat de idiotenie al jucatorilor si de ce mi s-a intamplat acum vreo 5 ani.

Nici nu mai stiu cate sate/puncte aveam, dar eram intr-un trib mare care era prin toata zona mea. Voiam neaparat sa mai iau sate si vad unul care era la vreo cateva ore de mine, sat de barbari. Ma gandesc sa-l atac si sa-l cuceresc. Dupa ce-l curesesc se trezeste unul in tribul meu care zice ca voia el satul ala de dinainte sa-l atac eu, dar nu zisese nimic in legatura cu asta inainte sa-l cuceresc. Vorbeste cu liderii tribului care ma dau afara si imi cuceresc toate satele. GG.
 

DeletedUser10567

Guest
Nu exista planificator de innobilari ? Whatever, da-mi mesaj in joc.
 

DeletedUser20997

Guest
>Pentru ca toate persoanele in varsta sunt mature.
>Pentru ca toate persoanele tinere sunt imature.

Eu tot incerc sa ma reapuc de joc, dar imi amintesc de nivelul ridicat de idiotenie al jucatorilor si de ce mi s-a intamplat acum vreo 5 ani.

Nici nu mai stiu cate sate/puncte aveam, dar eram intr-un trib mare care era prin toata zona mea. Voiam neaparat sa mai iau sate si vad unul care era la vreo cateva ore de mine, sat de barbari. Ma gandesc sa-l atac si sa-l cuceresc. Dupa ce-l curesesc se trezeste unul in tribul meu care zice ca voia el satul ala de dinainte sa-l atac eu, dar nu zisese nimic in legatura cu asta inainte sa-l cuceresc. Vorbeste cu liderii tribului care ma dau afara si imi cuceresc toate satele. GG.

Se cheamă backstab, şi asta ţine serverul în viaţă. Fără backstab nu e răzbunare, fără răzbunare serverul devine mort, toţi se umplă de alianţe şi modul de a câştiga este să faci puncte la infinit cu 25 de cai în sat =))

#Browen, pe atunci nu era planificatorul.
 

DeletedUser10567

Guest
Eh, ok. Va astept cu un mesaj in joc. Repet, lumea 29.
 

DeletedUser2854

Guest
Adyfree m-am bagat acum . Nu le am cu jocu la strategii da merge de distractie .
 
Ultima editare de un moderator:
Sus