Trimitere indemanare

DeletedUser

Guest
Titlu:Trimitere indemanare
Descriere:Hai sa va explic:

Toata lumea stie ca la un lvl primesti 1 atribuit si 3 indemanare,dar cum ar fi daca jucatori si-ar trimite indemanare unul la altul,atunci jucatori ar fi mai avantajati,de exemplu eu L2 am 7 prieteni,daca fiecare si-ar trimite indemanare.

Avataje:Jucatori sar putea ajuta,Am avea mai multe puncte de indemanare
Dezavantaje:Din puntcul meu de vedere,nu sunt
 

DeletedUser

Guest
Asta e idee. CONTRA, nu ar mai avea nici un farmec jocul
 

DeletedUser10049

Guest
Contra, ar incuraja multiaccount-ul si in plus ai greseli gramaticale, vezi cu cratima ... !
 

DeletedUser6410

Guest
CONTRA deoarece ii incurajeaza pe jucatori sa isi mai faca conturi ca sa obtina mai multe indemanri :) daca vrei indemnari creste si vei obtine sau cumparale cu pepite :)
 

DeletedUser

Guest
Contra..incurajeaza multiacontul....si astfel va fi un haos total
 

DeletedUser12402

Guest
Tu ai auzit de multi account?Dupaia toata lumea va avea vro 10000 de conturi si isi vor trimite indemanari la greu...CONTRA!
 

DeletedUser

Guest
Contra Cred ca ai sigur mulltiacont si vrei sa faci asa ceva!
 

DeletedUser

Guest
Deci jucatorul X spune jucatorului Y:
"Ba vrei sa-ti dau un punct de la mine?Hai ca e ieftin.Stai ca fac acuma o magie si ti-l trimit"...:|

Ai premium cu care cumperi puncte

Contra
 

DeletedUser

Guest
pro, ar fi bine deoarece la anumite mulci tre sa stau lvl intregi ca sa le fac ca nu am destule puncte ptr mulca respectiva...dar contra ptr ca multi si-ar face multe conturi si ar ajunge imediat in top. eu as sugera sa dea la fiecare nivel mai multe puncte. ex:lvl 1-7:1 atribute 3 indemanare
lvl 8-14:2 atribute 6 indematare s.a.m.d.
 

DeletedUser

Guest
cu multi acount ai risca sa primesti un ban frumusel, iti dau un alt exemplu: imi fac cont pe toate lumile si gasesc pe cineva interesat sa ii dau indemanarile pe o anumita lume si in schimb el imi da pe lumea unde am eu nevoie, dupa care sterg caracterul si o iau de la capat. asta e idee gandita pe "vece", deci e clar ca sunt contra
 

DeletedUser

Guest
Am trait-o sa o vad si pe asta,eu imi fac 3 conturi le cresc pana la 87 fiecare sau mai mult si pe cel mai mare cont trimit toate indemanarile,tu chiar nu gandesti putin....Ti-as da un CONTRA cat tine,dar imi place ca voi deveni foarte puternic.....
 

DeletedUser16833

Guest
Titlu:Trimitere indemanare
Descriere:Hai sa va explic:

Toata lumea stie ca la un lvl primesti 1 atribuit si 3 indemanare,dar cum ar fi daca jucatori si-ar trimite indemanare unul la altul,atunci jucatori ar fi mai avantajati,de exemplu eu L2 am 7 prieteni,daca fiecare si-ar trimite indemanare.

Avataje:Jucatori sar putea ajuta,Am avea mai multe puncte de indemanare
Dezavantaje:Din puntcul meu de vedere,nu sunt
Contra,motivele mai sus
 

DeletedUser

Guest
contra, pentru ca se va face trafic cu pcte de indemanare... :)
 
Sus