Tun pentru Fort !!

  • Autor subiect DeletedUser22610
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11216

Guest
Ok, o intrebare simpla. Sa zicem ca aparatorii (proprietarii fortului) pot construi tunurile la fel cum construiesc cladirile fortului, insa atacatorii? Cum fac acest lucru?

sa fie la acelas nivel ca la fort, exemplu la fort lvl 3 si la atacatori e lvl 3 , tot depinde de fort, daca nu este construit tunul oricum atacatori vor avea lvl 1 la tunuri! simplu raspuns ;) (sorry de intirziere in rsp , am fost pe alta lume :D)
 

DeletedUser

Guest
Mai prietenul meu dp ro4 fix asta teai gandit ca sa mai animezi atmosfera fortului?
Cam mare bataie de cap, reorganizarea fortului nu mai zic, deja tb sa rezolvi multe probleme:razz:.Mai bine deschideai alt topic, ceva care sa faca o referire la west, dar tb asta cu tunul e cam nasoala uite dc, http://www.youtube.com/watch?v=LmMTTWbK2Cw cu mici adaptari la jocul nostru ar putea fii un avantaj imens in calitate de aparator.
Daca te uiti la tot filmul ai sa vezi ca sunt mai multe detalii decat arata trailerul,:).
:shoot: CONTRA
 

DeletedUser

Guest
Contra.

Incetati cu propunerile pentru bataliile de fort, voi nici macar nu participati la forturi da vreti sa le schimbati, pe o lume veche unde toti au 120, e greu sa tii fata o runda in iarba chiar daca esti soldat cu full hp, asta ar veni cam 14k,15k hp, nu mai propuneti si alte prostii sa faci daune mai mari, in iarba in fata au sanse doar aventurierii, sa nu lesine din prima.

Deci, CONTRA.
 

DeletedUser22039

Guest
Pro
Doar ca .... are dreptate lord , mai trb putin gandita ideea la faza cu turnurile + mai putin dmg :whistle:
 

DeletedUser11726

Guest
Pro

PRO misto ideea ai si imagini dar cred ca tunurile ar trb sa aiba un dmg mai mic cu 100:shoot:
 

DeletedUser23031

Guest
Contra.

Aveti destule iteme cu bonus de fort la SHOP. acelea functioneaza ca si tunuri, armuri, etc. aveti bonus de la pustile/seturile de aur, de la iteme din seturi ( gen Natty ) ... ce mai doriti ?

oricum s-a scumpit mult construirea unui fort. poate INNO va baga iteme noi in forturi , cladiri sau altele , insa eu personal nu sunt de acord cu ideea asta.. ce o sa mai vreti ? capcane in fata fortului, sant cu apa + crocodili argintii ?
 

DeletedUser22039

Guest
Contra.

Aveti destule iteme cu bonus de fort la SHOP. acelea functioneaza ca si tunuri, armuri, etc. aveti bonus de la pustile/seturile de aur, de la iteme din seturi ( gen Natty ) ... ce mai doriti ?

oricum s-a scumpit mult construirea unui fort. poate INNO va baga iteme noi in forturi , cladiri sau altele , insa eu personal nu sunt de acord cu ideea asta.. ce o sa mai vreti ? capcane in fata fortului, sant cu apa + crocodili argintii ?

Noi,astea,care visam mai la realitate,am vrea si in the west sa aducem "realitatea" , adica cu turnuri ,dar sa nu fie exagerat + si atacatori sa aiba un avantaj,de ex : nu-mi vine nimic :huh: , dar sunt sigur ca cei de la INNO sunt mult mai inventivi :whistle: si o sa mai fie updateuri , desigur :mad:
 

DeletedUser

Guest
Pro

Dar sa se upgradeze de 100x mai mult!

Deci produsele care ai spus tu acolo x 100! sa ne chinuim umpic .
 

DeletedUser24699

Guest
Pro! Imi place ideea, ar face batalia pentru fort mai dinamica.
 

DeletedUser23031

Guest
Am citit cu atentie postul. Imi cer scuze pentru postarea anterioara - eram cam obosit si am crezut ca e vorba de o arma in plus, o cladire, etc.

acum inteleg ca e vorba practic de o zona de bonus pentru atacatori/ aparatori si sunt PRO ideii - numai ca bonusurile sa nu depaseasca 3-4 + atac , 3-4 + aparare - faza cu damage-ul exagerat nu cred ca e prea buna.

si iar - faza cu intra bonusul la 4 runde e cam greu de inteles- numaram cate runde au trecut ca sa stim daca e bonus sau nu ? ma mut dupa tun sau mai stau ca inca nu am primit bonus ? 4 runde de cand s-a asezat respectivul la Tun sau 4 runde in general - care au trecut ? de ex. daca sta unul la tun sa zicem si dupa 3 runde lesina si vine altul in patratica lui in runda 4 cel care vine in runda 4 primeste bonusul de tun ? sau se pierde daca playerul dupa 1-3 runde paraseste pozitia sau lesina ?

sunt de acord cu bonusul negativ de ferire ! desi in realitate poate fi altfel, aici ai nevoie si de un bonus negativ, nu numai de plusuri ( ca la steag ) .
 

DeletedUser22610

Guest
Am citit cu atentie postul. Imi cer scuze pentru postarea anterioara - eram cam obosit si am crezut ca e vorba de o arma in plus, o cladire, etc.

acum inteleg ca e vorba practic de o zona de bonus pentru atacatori/ aparatori si sunt PRO ideii - numai ca bonusurile sa nu depaseasca 3-4 + atac , 3-4 + aparare - faza cu damage-ul exagerat nu cred ca e prea buna.

si iar - faza cu intra bonusul la 4 runde e cam greu de inteles- numaram cate runde au trecut ca sa stim daca e bonus sau nu ? ma mut dupa tun sau mai stau ca inca nu am primit bonus ? 4 runde de cand s-a asezat respectivul la Tun sau 4 runde in general - care au trecut ? de ex. daca sta unul la tun sa zicem si dupa 3 runde lesina si vine altul in patratica lui in runda 4 cel care vine in runda 4 primeste bonusul de tun ? sau se pierde daca playerul dupa 1-3 runde paraseste pozitia sau lesina ?

sunt de acord cu bonusul negativ de ferire ! desi in realitate poate fi altfel, aici ai nevoie si de un bonus negativ, nu numai de plusuri ( ca la steag ) .


Eu am facut o propunere ... restu se mai ocupa si EI
 

DeletedUser

Guest
cea mai proasta idee din totdeauna

daca esti duelist si dai o critica cu tunu omori din o lovitura un tanc de 13k hp
 

DeletedUser22610

Guest
daca esti duelist si dai o critica cu tunu omori din o lovitura un tanc de 13k hp

Eu am facut doar o propunere ... daca se inplementeaza asta nu inseamna ca or sa fie exact dmg-ul spus de mine sau eu stiu altceva ...e doar o idee, sa mai gandeasca si inno restu.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus