Un nou ținut!

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început

Voteaza numele!

  • Idaho

    Voturi: 19 7,4%
  • Illinois

    Voturi: 37 14,5%
  • Indiana

    Voturi: 165 64,5%
  • Iowa

    Voturi: 35 13,7%

  • Total votanți
    256
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Am inteles ca de la 1 septembrie nu mai este activa misiunea Drama Queens daca nu am acceptat-o pana atunci (ceva ca nu mai apare Kiki).
Pe lumea noua o sa fie setul de misiuni Drama Queens? o sa putem obtine Setul Actritei la fel ca inainte (daca inca se poate obtine)?:nesigur:
 

DeletedUser

Guest
Indiana clar ! Cat am așteptat aceasta lume ;x... povestea continua...
 

DeletedUser24188

Guest
Dar cu seturile astea noi (freman-doc-chinga-munny etc)? Cum se va proceda?
 

DeletedUser

Guest
Scrie undeva ca pe lumea noua trebuie sa fie neaparat si seturile vechi de la tombole?

Am intrebat acelasi lucru ca Djdark123 acum 2-3 pagini in urma:
Din moment ce noile seturi (Jeremiah, Doc etc) se pot obtine doar la tombole, pe lumea noua n-o sa avem acces la aceste seturi pana la urmatoarea tombola?:huh:

Si am primit raspuns de la recfree ca vor fi in viitor tombole cu toate seturile (Doc, Freeman etc):
este evident ca anul viitor o sa bage iar toate tombolele si toate seturile o sa fie disponibile si pe urmatoarea tocatoare de bani.. lume pardon !

Din moment ce niciun admin nu a infirmat raspunsul lui recfree am presupus ca e adevarat si ca nu mai e nevoie de confirmare.

Ca sa fie clar (insemnand sa raspunda un admin daca cunoaste detaliile) vor mai fi tombole pe noua lume? daca da, vor contine si seturile actuale (si cele mai vechi Doc, Freeman etc si cele mai recente Frank, Fisher etc)? Daca nu, va exista alta modalitate sa obtinem aceste seturi sau va fi o lume fara ele?
 

DeletedUser2041

Guest
Am intrebat acelasi lucru ca Djdark123 acum 2-3 pagini in urma:


Si am primit raspuns de la recfree ca vor fi in viitor tombole cu toate seturile (Doc, Freeman etc):


Din moment ce niciun admin nu a infirmat raspunsul lui recfree am presupus ca e adevarat si ca nu mai e nevoie de confirmare.

Ca sa fie clar (insemnand sa raspunda un admin daca cunoaste detaliile) vor mai fi tombole pe noua lume? daca da, vor contine si seturile actuale (si cele mai vechi Doc, Freeman etc si cele mai recente Frank, Fisher etc)? Daca nu, va exista alta modalitate sa obtinem aceste seturi sau va fi o lume fara ele?

Acele seturi de la tombolele vechi nu se gasesc in alta parte in joc.
Lumea noua fiind "noua" nu are de unde sa contina acele seturi din trecut.
Daca vor mai fi introduse sau nu in joc in viitor este decizia dezvoltatorilor.
 

DeletedUser

Guest
Si de unde stie recfree ca vor fi exact aceleasi tombole? si aceleasi premii?

Poate va fi ceva diferit.

Am spus deja, din moment ce niciun admin nu a raspuns sa-l corecteze pe recfree (daca gresise) atunci am presupun ca ceea ce a spus e adevarat.

Din moment ce niciun admin nu a infirmat raspunsul lui recfree am presupus ca e adevarat si ca nu mai e nevoie de confirmare.

Oricum e singurul raspuns pe care l-am primit la acea intrebare si singurul pe care-l pot oferi si eu daca cineva pune aceeasi intrebare.

Acele seturi de la tombolele vechi nu se gasesc in alta parte in joc.
Lumea noua fiind "noua" nu are de unde sa contina acele seturi din trecut.
Daca vor mai fi introduse sau nu in joc in viitor este decizia dezvoltatorilor.

Multumesc mult de lamurire, chiar eram curios sa aflu daca se continua cu vechile seturi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2041

Guest
Informatiile oficiale sunt cele anuntate in sectiunea de anunturi oficiale sau cele comunicate de mine, just4fun sau alt coleg.
Echipa de administrare nu poate sa stea mereu pe forum si sa confirme sau infirme toate afirmatiile facute de anumiti jucatori. Fiecare este liber sa isi dea cu parerea pe aici.
 

DeletedUser

Guest
Si pana la urma sa decis cand va fii "inaugurata" aceasta lume ? :roll:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus